Facebook Google+ Twitter

Relacja z Juwenaliów w Łomży

4 czerwca 2011 roku odbyły się Juwenalia w mieście nad Narwią - Łomży. Gwiazdą główną był Sydney Polak.

Plakat / Fot. JuwenaliaJuwenalia rozpoczęły się występem mażoretek SWING, następnie pojawili się 2DR i C.T. Kids oraz odbył się show fitness studentek PWSIiP.

Nie zabrakło także muzyki - a raczej muzyka była główną atrakcją na Juwenaliach. Impreza rozpoczęła się piosenkami takich raperów, jak Tłoku, Majeś & Fabisz z Łomży, a także RyHu/c2s/ZSS/Dj Amtu. Potem o godz. 17:45 odbyło się oficjalne otwarcie Juwenaliów przez prezydenta miasta Łomża Mieczysława Czerniawskiego. Po występie zespołu Dugongs, zagrała formacja, która w sam raz pasuje na Juwenalia, Sky Scream (rozmowa z przedstawicielem zespołu w załączonym pliku audio, Krzyk Nieba - przyp. red.).

Zabawa przy Sky Scream. / Fot. Paweł DąbrowskiNastępnie zaprezentował się zespół Dead On Time (Czas Śmierci). Następnie odbył się pokaz bk step formacji BK Crazy Twisting Group. O godzinie 21 odbył się koncert grupy hip-hopowej Łona & Webber. Zagrali oni "Konewkę" i "Złotą Rybkę" na bis. A o godz. 21:40 (40 minut opóźnienia) wystąpiła formacja reggae Eastwest Rockers z Wrocławia.

Reggae - Eastwest Rockers. / Fot. Paweł DabrowskiPo koncercie reggae publiczność westchnęła, gdyż konferansjer zapowiedział gwiazdę - Sydneya Polaka. Cała publika bawiła się na całego. Juwenalia trwały do samego rana. Wszyscy, mimo opóźnień, świetnie się bawili.

Fotorelacja: część pierwsza, część druga.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

lolek
  • lolek
  • 11.06.2011 23:20

Dead on time znaczy z angielska: punktualnie, dokładnie na czas :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.