Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25288 miejsce

Relacja z otwarcia salonu Maniewski Hair & Body w Pasażu 13

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-03-13 22:35

Dnia 8 marca 2011 roku odbyło się oficjalne Otwarcie Maniewski Hair & Body w krakowskim Pasażu 13. Całe wydarzenie było połączeniem mody oraz sztuki, w którym wzięli udział między innymi Renata Molik, Olivier Janiak i Patrycja Markowska.

Olivier Janiak i Maciej Maniewski / Fot. Radosław PiekarzDatę 8 marca na otwarcie swojego nowego salonu Maciej Maniewski wybrał nieprzypadkowo. W ten sposób właśnie chciał uczcić Święto Kobiet, bo to w większości piękne panie są jego klientkami, a bez nich, jak wiadomo, nie udałoby mu się osiągnąć sukcesu i stworzyć już kolejny, trzeci salon „Maniewski Hair & Body”.

Specjalnie pod imprezę zaaranżowano elewację oraz wnętrze Pasażu 13. Kolorowe oświetlenie, dodatkowe nagłośnienie oraz urocze baletnice, które na szarfach zwisały wprost nad głowami przybyłych do salonu gości.

Imprezę rozpoczęła młoda i utalentowana piosenkarka Monika Gawrońska, która swoim wokalem nie tylko wprowadziła w zachwyt, ale także wywołała u wszystkich dreszczyk emocji. Kolejnymi punktami programu były pokazy mody marki Ice Berg i Bagatt, występ baletowy, piękne skrzypaczki z duetu „2be” oraz pokaz główny, przedstawiający kosmiczną kolekcję Renaty Molik dopełnioną równie futurystycznymi stylizacjami Klubu Fryzjerskiego Maniewski.

Kulminacyjnym momentem wieczoru był występ Patrycji Markowskiej, która wykonała swoje najbardziej znane utwory w recitalowej wersji, takie jak: „Hallo, Hallo”, czy „Drogi kolego”.
Nad całością czuwał Olivier Janiak, który kolejny raz wykazał się nie tylko ogromnym profesjonalizmem, ale również dużym poczuciem humoru. Podczas finałowej gali można było również zakupić książkę Anny Łakomy pt. „Studium Prawdy”.

Po głównej imprezie wszyscy przenieśli się do klubu Baroqe, w którym przy największych przebojach z lat 80. i 90. bawiono się do białego rana.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.