Facebook Google+ Twitter

Remake „The Eye” znowu w produkcji

  • Źródło: ngo.pl
  • Data dodania: 2006-07-28 07:27

Cztery lata temu, za namową Toma Cruise’a, studio Paramount zakupiło prawa do realizacji anglojęzycznej wersji horroru „The Eye” braci Pang.

Z projektem początkowo była związana Renee Zellweger lecz po jej wycofaniu się Paramount zawiesił produkcję filmu.
Obecnie prawa do filmu przejęło studio Lionsgate a produkować ma prowadzone przez Toma Cruise’a i Paulę Wagner studio Cruise/Wagner. Producenci rolę główną chcą powierzyć Jessice Albie, a reżyserię dwóm Francuzom: Davidowi Moreau i Xavierowi Palud.
Bohaterką oryginalnej wersji „The Eye” jest Wong Kar Mun. W wieku dwóch lat Mun straciła wzrok. Osiemnaście lat póżniej, dzięki skomplikowanej operacji przeszczepu rogówki odzyskuje zdolność widzenia. Widzi jednak nie tylko to, co wszyscy inni ludzie. Zaczynają prześladować ją tajemnicze postacie, przerażające, błąkające się po ziemi duchy, które nie chcą opuścić tego świata. Nie mogąc odnaleźć własnej tożsamości Mun dochodzi do wniosku, że za każdym razem patrząc w lustro nie widzi siebie, lecz inna kobietę: Ling, oryginalną właścicielkę rogówki. Okazuje się, że razem z nowym okiem Mun odziedziczyła także niezwykłą zdolność Ling do widzenia więcej, niż by chciała zobaczyć. Postanawia odkryć, co stało się z poprzednią właścicielką oka.
Zdjęcia do amerykańskiego remake’u „The Eye” ruszają zimą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.