Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18956 miejsce

Rémi Gaillard i jego świat

Urządzić Grand Prix formuły 1 na ulicach Montpellier? Żaden problem. Zawody gimnastyczne w tramwaju miejskim? To nie przeszkoda. Rémi Gaillard podbija internet swoim niespotykanym poczuciem humoru i pomysłowością.

Montpellier, miasto we Francji położone 10 km od Morza Śródziemnego. Właśnie z tej malowniczej miejscowości pochodzi nasz bohater, który razem ze swoim hasłem "robiąc byle co, stajesz się byle kim!", rozśmiesza cały świat swoimi krótkimi amatorskimi filmami.

Trzydziestopięcioletni Remi Gaillard po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę mediów, gdy pojawił się na finale rozgrywek o puchar Francji. Przebrany za piłkarza Lorient, bez trudu przełamał się przez ochronę, biorąc udział w drużynowej celebracji. Kamery telewizyjne dokładnie zarejestrowały całe wydarzenie włącznie z gratulacjami, jakie otrzymał Gaillard od ówczesnego prezydenta Francji Jacques'a Chiraca.

Dla tego francuskiego komika inspiracją stali się Buster Keaton i Charlie Chaplin. Na różnych portalach internetowych są zamieszczone filmy, gdzie można zobaczyć, jak Rémi stara się rozbawić ludzi w niecodziennych sytuacjach.

Ma na swoim koncie również kilka filmów prezentujących jego umiejętności piłkarskie i ogólne wysportowanie, w których przemierza miasto, wykonując sztuczki z piłką.

Zapoznanie się z twórczością Rémiego Gaillarda będzie świetną odskocznią od stresów, związanych z pracą i z życiem codziennym.

Rémi i igrzyska w tramwaju.

Źródło:
http://pl.wikipedia.org
http://nimportequi.com/en/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.