Facebook Google+ Twitter

Remington laureatem prestiżowych nagród Red Dot Award!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-24 13:26

Remington, producent urządzeń do pielęgnacji ciała i włosów, został nagrodzony dwiema prestiżowymi nagrodami Red Dot Product Design Awards. Nagrodzone produkty to: seria golarek rotacyjnych HyperFlex oraz trymer Vacuum Beard & Grooming Kit.


O marce Remington

Remington to marka, która na światowym rynku pojawiła się w latach 30. ubiegłego wieku i która od lat znana jest z produkcji urządzeń do pielęgnacji ciała i stylizacji włosów. To czołowa marka w segmencie prostownic, suszarek, golarek i wielu innych innowacyjnych urządzeń przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W jej ofercie nie brakuje produktów, które wprowadziły na rynek nowe standardy i rozwiązania doceniane nie tylko przez klientów. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w rozumieniu potrzeb, trendów, osobowości i stylu życia konsumentów zaowocowało uznaniem nie tylko milionów klientów, ale również profesjonalistów w dziedzinie designu.

Więcej o marce Remington na: http://pl.remington-europe.com/

O Red Dot Design Award

Red Dot Design Award to znany na całym świecie konkurs wzornictwa produktowego. Nagroda "Red Dot" zyskała globalną renomę, jako jeden z najbardziej poszukiwanych znaków jakości dla doskonałej konstrukcji.

Do tej pory wśród laureatów nagrody znalazły się tak znane marki, jak: Nikon, Audi, LG, Samsung czy Apple.

"To wielki zaszczyt otrzymać tak pożądane nagrody" powiedział David Roland, Międzynarodowy Dyrektor Remington ds. Designu. „Ten dowód uznania świadczy o umiejętności naszego zespołu w dostarczaniu światowej klasy designu połączonego z najwyższej jakości inżynierią produktową. Nasze nowe produkty zostały bardzo ciepło przyjęte w Europie i na świecie, co pozwala nam patrzeć w przyszłość z dużym optymizmem i spodziewać się ich dalszych sukcesów".

Jury konkursu Red Dot Award 2014 składające się z panelu 40. ekspertów nagrodziło serię golarek rotacyjnych HyperFlex i trymer Vacuum Beard&Grooming Kit za ich wysoką jakość i innowacyjność. W tegorocznej edycji konkursu międzynarodowi eksperci omawiali i oceniali 4815 zgłoszeń z 53 krajów, zatem produkty Remington pokonały niemałą konkurencję z całego świata.

Dr Peter Zec, Prezes Zarządu i założyciel Red Dot, powiedział: "Nasi eksperci ocenili jakość zgłoszeń z najwyższą starannością i dbałością (...) ale tylko najlepsze produkty mogły otrzymać nagrodę od jury. Jest to szczególnie widoczne w porównaniu z innymi międzynarodowymi konkursami designerskimi, w których odsetek nagrodzonych jest dużo większy. Dlatego zwycięzcy mogą być szczególnie dumni ze swoich osiągnięć, czyli produktów, które zostały wyróżnione przez wyjątkowo krytycznych ekspertów".

Więcej o Red Dot Product Design Award na: www.red-dot.de/press

O golarkach rotacyjnych HyperFlex

Golarki HyperFlex marki Remington gwarantują najwyższą jakość golenia. Jest to pierwsza golarka, która może być używana zarówno na mokro, jak i na sucho. Dodatkowo idealnie dopasowuje się do konturów twarzy, zapewniając największą dokładność i minimalizując podrażnienia podczas golenia.
Więcej o golarce rotacyjnej HyperFlex Pro na: http://pl.remington-europe.com/men/shaving/rotary-shavers/hyperflex-pro-rotary-shaver-xr1370.html

O trymerze Vacuum Beard & Grooming Kit

Zestaw do pielęgnacji zarostu Vacuum Beard & Grooming Kit to innowacyjny i wielofunkcyjny trymer, który przy pomocy wielu końcówek, ostrzy i trymerów nie tylko daje możliwość stylizacji idealnego zarostu, ale także oszczędza czas związany z bałaganem po goleniu – ma wbudowaną komorę próżniową, do której wciąga włoski odcięte podczas golenia.

Więcej o trymerze Vacuum Beard & Grooming Kit na: http://pl.remington-europe.com/men/grooming/beard-trimmers/vacuum-beard-and-grooming-kit-mb6550.html
(Sylwia Kaczmarek)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.