Remis w El Clasico. Real Madryt - FC Barcelona 1:1

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Realu z Barceloną. Bramki dla obu drużyn padły z rzutów karnych, a strzelcami byli w 53. minucie Messi i w 81. minucie Ronaldo. Czerwoną kartkę w meczu obejrzał Raul Albiol za faul taktyczny.

Remis oznacza praktycznie koniec marzeń dla zespołu z Madrytu na zdobycie tytułu mistrza Hiszpanii- na sześć kolejek przed końcem ligi traci do rywala wciąż osiem punktów. Tak naprawdę po wyrównującym golu rozpoczęły się ogromne emocje. Obie drużyny dążyły do zwycięstwa i obie miały ku temu okazje. Jednak po kilku akcjach bramki już nie padły.

Szczegóły: Primera Division: Real zremisował z Barceloną w Gran Derbi

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy