Facebook Google+ Twitter

Remont ul. Kilińskiego w Zduńskiej Woli. Drogowcom brakło wyobraźni

Zawsze przejezdna droga dzisiaj zaskoczyła zakazem wjazdu. Szkoda, że o zakazie nie poinformowano kilka przecznic wcześniej.

Informacji o zamkniętej drodze nie znajdzie się na żadnym wcześniejszym skrzyżowaniu. / Fot. Liliana KoseckaNa ulicy Kilińskiego w Zduńskiej Woli ci, którzy lubili tą ulicą szybko przemieszczać się do trasy Łask - Sieradz, napotkają bardzo poważne utrudnienia.

Zaskoczeni kierowcy musieli szybko hamować będąc przez chwilę niebezpiecznymi dla innych użytkowników drogi.. / Fot. Liliana KoseckaZ powodu braku tablic informacyjnych na wcześniejszych skrzyżowaniach, kierowcy zauważają przeszkodę dopiero w momencie wjeżdżania na tę część drogi. Nagle hamując lub szybko zmieniając kierunek ruchu, powodują niebezpieczne sytuacje dla innych użytkowników drogi.

Szkoda, że komuś zabrakło wyobraźni, że drogą, która została zamknięta, jeżdżą samochody i warto byłoby dla bezpieczeństwa, powiadomić o zmianie organizacji ruchu. Możliwe, że ktoś sobie o tym przypomni, gdy rzeczywiście któryś rozpędzony kierowca wjedzie w biało-czerowny szlabanik... Kiedy stałam niedaleko feralnego skrzyżowania, do takiej sytuacji kilka razy omal nie doszło.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

dobrze myślisz...:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.