Facebook Google+ Twitter

Remont ulicy w podwarszawskich Markach

Do końca października potrwa remont wylotówki prowadzącej z Warszawy do Białegostoku. Prace rozpoczną się od renowacji głównej ulicy Marek, alei Marszałka Piłsudskiego. Kierowcy podwarszawskiej miejscowości mogą spodziewać się wielu utrudnień.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:DK8_-_Marki.JPG Odpowiedzialna za przeprowadzenie remontu głównej ulicy biegnącej przez Marki jest spółka Bilfinger-Berger, jedna z największych niemieckich firm budowlanych. Prace ropoczną się od zwężenia drogi do jednego pasa ruchu, 1200 m drogi. Zwężony odcinek krajowej ósemki znajduje się między trasą toruńską, a skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 631 w Strudze.

Ze względu na natężenie ruchu na tej trasie, nie uda się uniknąć utrudnień komunikacyjnych. Kierowcy poruszający się prowadzącą przez Marki wylotówką z Warszawy do Białegostoku już narzekają na olbrzymie korki. Remonty jeszcze bardziej pogorszą sytuację.

Jak podaje gazeta.pl rozwiązaniem byłoby rozpoczęcie budowy obwodnicy Marek. Taki pomysł już rok temu poddało stowarzyszenie Marki 2020. Zanim jednak do realizacji inwestycji dojdzie, upłynie sporo czasu. Do tego momentu drogowcy mają zamiar podreperować przebiegający przez Marki fragment krajowej ósemki. Pieniądze na realizację remontu GDDKiA uzyskała we wrześniu.

WIESZ COŚ WIĘCEJ NA TEN TEMAT? ZAREJESTRUJ SIĘ I NAPISZ ARTYKUŁ!
MASZ INNE ZDANIE NIŻ AUTOR MATERIAŁU? WYRAŹ JE W KOMENTARZU!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

nie dobrze
  • nie dobrze
  • 30.09.2010 19:16

Ale macie info ile zajmie im czasu ten remont?

Komentarz został ukrytyrozwiń
AMM
  • AMM
  • 30.09.2010 15:28

O rany boskie!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.