Facebook Google+ Twitter

Remontowa farsa na Puławskiej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2007-08-24 19:50

Strabag, wykonawca remontu Puławskiej, skompromitował się. Kolejny etap prac nie rozpocznie się zgodnie z planem, w nocy z piątku na sobotę (24-25 sierpnia), bo Strabag nie przygotował tablic, które miały informować kierowców, jak przebiega objazd modernizowanego fragmentu ulicy. Na razie nie wiadomo, kiedy ulica zostanie zamknięta.

Zapowiadany jako wzorowy remont Puławskiej zamienia się w drogową farsę. Najpierw robotnicy piknikowali w ubiegły weekend zamiast pracować, teraz wykonawca na czas nie przygotował tablic informujących o objazdach odcinka od Dolnej do Domaniewskiej.

– Nie ma znaków, więc prace się nie rozpoczną. W tej sytuacji nie mogę pozwolić na zamknięcie Puławskiej - ucina inżynier ruchu Janusz Galas. Aby dobrze oznaczyć ulice, którymi kierowcy będą omijać remontowaną jezdnię, potrzeba około stu tablic informacyjnych. Tymczasem firma Strabag tylko wytyczyła objazd, zapominając o tym, że kierowcy muszą się jeszcze dowiedzieć, którymi ulicami on prowadzi. Nie wiadomo, dlaczego Strabag nie przygotował tablic informacyjnych. Chcieliśmy o to zapytać w firmie, ale prezes jest nieobecny, a kierownik projektu ma zakaz kontaktowania się z prasą. Na razie nie wiadomo, kiedy Puławska zostanie zamknięta.

– Prawdopodobnie będzie to środek przyszłego tygodnia, o ile wykonawca zdąży przygotować tablice - ocenia Janusz Galas. Tymczasem na stronach internetowych Zarządu Dróg Miejskich jeszcze w piątek po południu była stara informacja, że prace rozpoczynają się w piątkowy wieczór. – Prawdopodobnie ulica zostanie zamknięta w poniedziałek, ale na razie nic nie wiem. Proszę dzwonić później - mówiła w piątek rzeczniczka ZDM-u, Urszula Nelken.

Tomasz Czukiewski, Polskapresse

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.