Facebook Google+ Twitter

Remonty obiektów sportowych w Krakowie

Piłkarska Wisła za kilka miesięcy będzie miała drugą nowoczesną trybunę, zaś hokeiści Cracovii wreszcie będą grać na lodowisku z prawdziwego zdarzenia.

Chociaż ostatnio goBudowa trybuny na stadionie Wisły Fot. Damian Klamkarzej wiedzie się krakowskiej Wiśle (porażka z Iraklisem w Pucharze UEFA oraz kilka remisów w lidze), to niezależnie od wyników sportowych jedenastki Białej Gwiazdy trwa budowa trybuny od strony ul. Reymonta. Po tygodniach prac ziemnych i budowie zbrojenia wylano filary nośne konstrukcji. W ostatnich dniach zamontowane na nich zostały elementy służące do podtrzymywania dachu. Dalsze prace można już przyrównać do układania klocków z gotowych elementów.

Remont hali lodowej Fot. Damian KlamkaRemontu doczekała się też wreszcie hala lodowa przy ul. Siedleckiego, w której mecze rozgrywa aktualny Mistrz Polski w hokeju na lodzie – drużyna Cracovii. Nie będzie to, niestety, budowa całkowicie nowego obiektu. Prace remontowe obejmą rozbiórkę starych i mocno zardzewiałych ścian z blachy falistej, konserwację metalowego „szkieletu”, na którym zostanie zamontowany nowy dach i ściany. Wnętrze zostanie wyposażone w nowoczesne trybuny; zastąpią one wał ziemny wyłożony płytami, który do tej pory służył kibicom. Do zakończenia remontu (potrwa kilka miesięcy) hokeiści Pasów będą rozgrywali mecze na innych obiektach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

No wreszcie ktoś się za to zabrał. Chociaż lodowiska pewnie nie zmienią diametralnie ale zawsze coś...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.