Facebook Google+ Twitter

Renata Beger dla Wiadomości24.pl: brakowało nam jeszcze afery rozporkowej

Renacie Beger, ani Lepper ani Łyżwiński nie składali propozycji seksualnych, dlatego posłanka nie wierzy, że w Samoobronie proponowano pracę w zamian za usługi seksualne świadczone przewodniczącemu i posłowi.

fot. AKPA To są bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury! Jestem w partii od 1992 roku. I nigdy ze strony przewodniczącego Leppera nie było w stosunku do mnie rozmów o seksie, nie mówiąc już o propozycjach. Ta pani (Aneta K. - przy. Red.) chce zdyskredytować przewodniczącego.

Pan poseł Łyżwiński jest bardzo wesołym mężczyzną i często opowiada wesołe kawały, ale i on nigdy nie składał mi tego rodzaju propozycji. Nie znam tej pani. Mówię na przykładzie swojej osoby i nie wierzę, że coś takiego mogło mieć miejsce.
Ja wiele razy mówiłam, że już prawie wszystkie zarzuty były wysuwane przeciwko Samoobronie, brakowało tylko afery rozporkowej. No to ją mamy. Robi się wszystko, aby zdyskredytować Samoobronę w oczach wyborców.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Pani Renata Beger z całą pewnością jest kobietą atrakcyjną i wartą grzechu,ale,być może nie dla panów Leppera i Łyżwińskiego! Wszak są gusta i guściki,jeden lubi synową ,a drugi teściową.Są tacy,co lubią dużo kochanego ciała,inni zadawalają się jego namiastką.Patrząc na zdjęcie rzekomo molestowanej Anety K. trudno nie odnieść wrażenia,iż w stosunku do sympatycznej skąd inąd pani Renaty jest ona o połowę lżejsza i tyleż samo młodsza.W tym,być może,tkwi tajemnica daleko posuniętej oziębłości posłów Leppera i Łyżwińskiego do swojej partyjnej koleżanki.Mam cichą nadzieję,że pani Renata nie ma do nich o to większych pretensji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Łyżwińska i Beger chyba nie wykorzystały dziś okazji do tego by się nie odzywać. To wyjątkowo przykre kiedy takie wydarzenia w taki sposób komentują właśnie kobiety.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może gdyby przekonać p. RB wiadrem owsa... Do tego co lubi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ta kobieta sama kiedys powiedziala, ze "lubi seks, jak kon owies"... czemu tu sie dziwic?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To dość powszechne jest w świecie romansowanie w pracy, z szefem itp. Mało to filmów sie naogladałem. Nawet w kulturalnych kręgach USA i Zachodniej Europy. Różnica tylko polega na obopólnej zgodzie, a nie na szantażu. A jak po latach udowodnić, że babka była szantażowana? Może ma nagranie? Przez parę lat frymarczenia ciałem nie wpadła na pomysł nagrania? Może nie znała praw autorskiego i bała sie oskarżenia o nielegalne nagranie?
A że p. Renata B. nie miała propozycji? Ja bym specjalnie sie nie dziwił... A Łyżwińsk iwygląda na wesołka i to nie jest powód do oskarżeń, nawet jeśli opowiada rubaszne i sprośne dowcipy, także lekkie sugestie s. są tolerowane w wielu środowiskach...

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Ty go uwodzisz, czy może inna?
- Jestem niewinna, jestem niewinna.
Z owsem we włosach, jak niesie wieść gminna?
- Jestem niewinna, jestem niewinna"
Tymoteusz i Grupa 3mająca Władzę, "Kampania Buraczana"
-------
Czyżby smutek i żal tę wypowiedź cechował?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.