Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27206 miejsce

Renata Zaborek współorganizatorem prestiżowego konkursu Miss Polonia Irlandii

Polish Community in Ireland jest organizatorem Wielkiej Gali w Irlandii, na której odbędzie się prestiżowy Konkurs Miss Polonia Irlandii. Jego duszą i współorganizatorką jest Renata Zaborek, właścicielka salonu Montownia w DUN LAOGHAIRE.

Na pierwszym planie Renata Zaborek podczas pierwszego castingu Miss Polonia Irlandii / Fot. Włodzimierz ZaworskiPolish Community in Ireland jest głównym organizatorem Wielkiej Gali w Irlandii, na której odbędzie się rozstrzygnięcie Konkursu na Polaka Roku 2010, oraz prestiżowy Konkurs Miss Polonia Irlandii. Jego duszą i współorganizatorką jest Renata Zaborek właścicielka salonu piękności “MONTOWNIA”, ale przede wszystkim stylistka, fryzjer i wizażystka.

Renata napędza od samego początku pracę nad tym jakże kobiecym konkursem w Dublinie. Swoimi certyfikatami mogłaby wytapetować niejeden salon fryzjerski. Najważniejsze dyplomy otrzymała m.in od francuskiej fryzjerskiej sławy Jane B. Współpracowała z Laurent’em - Zdzisławem Gasperowiczem, Trendy Polska, Wella.
Kiedy towarzysko zapytaliśmy, gdzie tkwi jej sukces, mówiła o pasji i miłości do tego co robi.

Godzinami potrafi doradzać w swoim salonie piękności i pokazywać jak można wyglądać inaczej, lepiej i czuć się komfortowo. Renata również wspołorganizowała wybory miss Lubelszczyzny, pokazy mody, złoty wieszak , a w Dublinie współpracuje z projektantkami mody takimi jak Claire Garvey, czy Amy Lynam. Jej fryzury "czarują" a ich magia, w połączeniu z wizażem i stylizacją, daje niepowtarzalny efekt. Dlatego współpracują z nią najwięksi projektanci na wyspach. Renata współpracuje również z Honoratą Diechtiar, wspaniałą masażystą i Agnieszką Malkowiak, która od lat zajmuje się upiększaniem paznokci kobiet, które chcą aby ich wizerunek dłoni przyciągał uwagę.

19 marca na Wielkiej Gali w Dublinie odbędzie się premiera kalendarza z finalistkami Miss Polonia Irlandii wykonanego przez Elżbietę Dobrzyńską i Włodka Zaworskiego z 4th Floor for Photo,przy współpracy z Renatą Zabrek i Emilią Kuczmą- Porębską. Będzie można podziwiać efekt ich pracy.

Nasze kandydatki:Aleksandra Jastrzębska, Ewelina Jędrzejewska, Izabela Twardowska, Katarzyna Wyczynka, Magdalena Żuchowska, Olga Buzdygan,Paulina Małecka, Sylwia Bułat, Paula Bułat, Aleksandra Radomska.

Trzymamy kciuki
Bogdan Wegrzynek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Brak relacji zdjęciowej!4*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.