Facebook Google+ Twitter

Renault Kangoo dla WOŚP

Na potrzeby codziennej działalności hospicjów dziecięcych w całym kraju, Fundacja Jerzego Owsiaka zakupiła 20 samochodów Renault Kangoo.

 / Fot. RenaultWszystkie zakupione przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy samochody są w kolorze białym i zostały specjalnie oklejone. Pod maską Renault Kangoo Helios znajduje się wysokoprężny silnik, o pojemności 1.5 dCi i mocy 105 koni mechanicznych.

"Jestem przekonany, że zakupione przez nas Renault Kangoo będą doskonale służyć hospicjom w codziennych zadaniach" - powiedział Jerzy Owsiak.

 / Fot. Renault"Renault współpracuje z Wielką Orkiestrą już ponad 10 lat. Na bazie Renault Master jeździ już kilkadziesiąt karetek reanimacyjnych oraz pojazdów transportujących dzieci do stacji dializ. Kolejnych kilkadziesiąt wcześniej zakupionych Kangoo służy już także hospicjom dziecięcym, doskonale sprawdzając się w tej roli" - mówi Leszek Witczak, Key Account Manager w Dyrekcji Sprzedaży Zbiorowej i Specjalnej Renault.

Przekazanie pojazdów odbędzie się 10 stycznia 2010 roku, podczas XVIII finału WOŚP. Uroczystość będzie miała miejsce przed gmachem Telewizji Polskiej w Warszawie.

Źródło: Renault

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.