Facebook Google+ Twitter

Reni Jusis prezentuje teledysk do utworu "Delta" (wideo)

W kwietniu tego roku, na półki sklepowe trafiła długo oczekiwana płyta wokalistki - "BANG". Do tej pory album promowały utwory "Bejbi Siter" oraz "Zombi Świat". Artystka własnie zaprezentowała trzeci singiel, wraz z teledyskiem.

 / Fot. screenshot z teledysku Po pozytywnie przyjętym przez krytyków albumie "BANG", nieoczekiwanie wytwórnia artystki zdecydowała się na wydanie specjalnej jego edycji na niebieskim winylu. Własnie to wydawnictwo ma być promowane przez najnowszy singiel "Delta".

Teledysk stworzony w klubowej scenerii, ma również za zadanie przypomnieć fanom o zbliżającej się trasie koncertowej - BANG TOUR. Na pomysł powstania klipu wpadła sama Reni Jusis. Wideo powstało podczas letnich koncertów, gdzie w raz z towarzyszącym jej zespołem prezentowała utwory nowej płyty.

Ogromnie się cieszę, że zupełnie spontanicznie powstał obraz, będący wspomnieniem naszych letnich koncertów. Nie mogliśmy sobie wymarzyć bardziej wzruszającej pocztówki ze wspólnej muzycznej podróży. Tym bardziej, że DELTA to jeden z najbardziej entuzjastycznie przyjmowanych kawałków na naszych koncertach. Mam nadzieje, że ten klip po części zobrazuje towarzyszące nam podczas koncertów emocje, energię i przede wszystkim entuzjazm i radość jaką daje nam wspólne granie! - napisała artystka na temat zaprezentowanego wideo.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.