Facebook Google+ Twitter

Renifer partnerem Żurawia?

Dwóch niewątpliwie świetnych zawodników, których łączy fakt, że grali - choć w różnych okresach - w Lechu Poznań, może wkrótce wspólnie wyruszyć na podbój ligi cypryjskiej.

Maciej Żurawski / Fot. Wikimedia CommonsMowa oczywiście o Macieju Żurawskim grającym w Omonii Nikozja, do którego jeśli wierzyć zapewnieniom Ricky'ego Schanksa, agenta zawodnika, może wkrótce dołączyć Peruwiańczyk Hernan Rengifo.

Popularny Renifer w Lechu w minionej rundzie grywał jedynie w meczach zespołu Młodej Ekstraklasy, co spowodowane było odrzuceniem propozycji przedłużenia kontraktu o rok, by Lech mógł latem zarobić coś na transferze zawodnika i grą bez żadnego zaangażowania. Agent zawodnika miał szukać mu pracy w dużo większych klubach niż zespół z Nikozji (w grę miały podobno wchodzić Panathinaikos Ateny, Olympiacos Pierus, czy nawet Werder Brema), ale wszystko skończyło się na pogłoskach.

Zawodnik jest związany kontraktem z poznańskim klubem do czerwca 2010 roku, ale przed wyjazdem na zimowy urlop podobno spakował się i wyprowadził z Poznania, do którego nie ma już zamiaru wrócić. Zapewnił również, że zainteresowany jest tylko zatrudnieniem w Europie, co udowodnił odrzucając propozycję powrotu do Peru do Sportingu Cristal.

Źródło: http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36013,7410043,Ekstraklasa__Rengifo_poleci_na_Cypr.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.