Facebook Google+ Twitter

Reprezentacja Polski kadetów pokonała Bułgarów 3:0

Reprezentacja Polski kadetów (rocznik 93/94) pokonała w meczu towarzyskim w Gorlicach reprezentację kadetów Bułgarii 3:0!

Polscy i Bułgarscy kadeci po meczu / Fot. Alicja NowakCzwartek 5 sierpnia był świętem piłki siatkowej w Gorlicach. W hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji stanęły przeciwko sobie reprezentacje kadetów Polski i Bułgarii. Gorlickie starcie pozwoliło obu drużynom sprawdzić w warunkach meczowych zdobyte na zgrupowaniach umiejętności i technikę. Tym razem lepsi okazali się Polacy. Reprezentacja Polski kadetów, rocznik 94/95, pokonała reprezentację Bułgarii 3:0. Trzeba przyznać, że walka była wyrównana, świadczą o tym punkty zdobyte w poszczególnych setach (27: 25, 25: 22, 25: 22).

Sportowe podziękowanie / Fot. Alicja NowakTytuł najlepszego zawodnika przypadł Łukaszowi Łapaszyńskiemu.

Zwycięzcy na swój sukces ciężko pracowali na zgrupowaniach w Miliczu, Zakopanem i Krośnie. Jak widać praca zawodników i trenerów Macieja Zendeła i Andrzeja Krakowiaka przyniosła wymierne efekty. Gorlickie zwycięstwo Polaków cieszy zawodników i kibiców, którzy dzielnie wspierali naszą ekipę. W piątek i sobotę kolejne mecze obu drużyn. Miejscem rozgrywek są Jedlicze i Krosno.

Łukasz Łapszyński najlepszym zawodnikiem gorlickiego spotkania / Fot. Alicja NowakPrzyjemnie było oglądać gorlickie zmagania obu drużyn. Panująca podczas meczu atmosfera, kulturalne zachowanie kibiców, sportowa postawa zawodników, napawa optymizmem. Gratulacje należą się nie tylko zawodnikom, ale i organizatorom tj. Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej, OSiR w Krośnie, OSiR w Gorlicach, Urzędowi Miasta Gorlice.

Walka / Fot. Alicja NowakKolejny międzynarodowy mecz w piłce siatkowej odbędzie się w hali gorlickiego OSiR 14 sierpnia o godzinie 16.30. Tego dnia o zwycięstwo zawalczą reprezentacje juniorów w piłce siatkowej Polski i Argentyny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nasi górą!!! Czekam na wynik reprezentacji juniorów!

Komentarz został ukrytyrozwiń

5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.