Facebook Google+ Twitter

Reprezentacja Polski na 34. miejscu w rankingu FIFA. Niemcy na trzeciej pozycji

Reprezentacja Polski spadła o jedno miejsce w rankingu FIFA. Na pierwszej pozycji znajduje się Argentyna. Niemcy, mistrzowie świata i rywale Polaków w najbliższym meczu plasują się na 3. pozycji.

 / Fot. Przemek Świderski (aip)Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej opublikowała najnowszy ranking FIFA. Reprezentacja Polski odnotowała w nim nieznaczny spadek.

Wcześniej biało-czerwoni zajmowali 33. lokatę. Teraz spadli o jedną pozycję. Polacy mają na swoim koncie obecnie 764 punkty. W ścisłej czołówce rankingu nie doszło do żadnych zmian. Na czele nadal znajdują się Argentyńczycy. Na podium plasują się też Belgowie i aktualni mistrzowie świata, Niemcy.

W gronie rywali Polaków w eliminacjach mistrzostw Europy najwyższą pozycję zajmują oczywiście Niemcy (3). Na kolejnych lokatach plasują się Szkoci (31), Irlandczycy (51), Gruzini (147), a Gibraltar nie jest sklasyfikowany. Kolejne notowanie rankingu FIFA zaplanowano na 1 października.

W piątek natomiast biało-czerwoni zagrają o kolejne punkty w eliminacjach Euro 2016. Na wyjeździe zmierzą się z Niemcami (godz. 20.45). W poniedziałek natomiast, na Stadionie Narodowym, staną w szranki z Gibraltarem (godz. 20.45).

Ranking FIFA:
1. Argentyna
2. Belgia
3. Niemcy
4. Kolumbia
5. Brazylia
6. Portugalia
7. Rumunia
8. Chile
9. Walia
10. Anglia...
---
34. Polska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.