Facebook Google+ Twitter

Reprezentacja Polski nie wie z kim zagra w czerwcu

Reprezentacja Polski ma kolejny problem. Cały czas nie wiadomo z kim zagramy towarzysko w czerwcu tego roku. Jest kilka opcji, ale najbardziej realną jest drużyna z Cypru, ale nawet ona nie ma ochoty z nami grać.

Zdjęcie z meczu Polska-Armenia / Fot. Paweł Cieśla,GNU, CC 3.0,http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mecz_Polska_-_Armenia_01_ssj_20070328.jpgNasz zespół miał zagrać w czerwcu dwa spotkania przygotowawcze do przyszłorocznych mistrzostw Europy rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie. Pewne jest spotkanie z Francją w Gdańsku 9 czerwca. Natomiast wciąż nie wiadomo z kim zagramy drugie spotkanie. Po tym jak odmówiła nam reprezentacja Czech nie ma żadnej alternatywy. Mówi się o kilku państwach, które mają wolne w tym czasie, ale nikt nie chce z nami zagrać. Dlaczego?

Po ostatnich słabych występach naszej drużyny nie widać poprawy zarówno w grze jak i atmosferze wokół kadry.

W marcu zagraliśmy dwa mecze towarzyskie. Pierwsze w Kownie przegraliśmy 0:2, a cztery dni później w Pireusie zremisowaliśmy bezbramkowo z Grecją na pożegnanie Michała Żewłakowa, który zakończył reprezentacyjną karierę. Grecja w tym spotkaniu zagrała w rezerwowym składzie bez jakiegokolwiek zaangażowania. Były to słabe występy drużyny prowadzonej przez Franciszka Smudę. Jak będzie w kolejnych meczach czerwcowych?

Spotkanie z Francją zapowiada się bardzo ciekawie. Pytanie tylko czy Francja przyjedzie w najsilniejszym składem czy raczej z rezerwowym?

Jeśli chodzi o drugiego przeciwnika z którym zagramy w czerwcu to nic nie jest jeszcze pewne. Po tym jak odmówiła nam federacja Czech zrobił się poważny problem. Głównym kandydatem jest w tej chwili drużyna Cypru lecz nawet ona nie chce zagrać z Polską. Problemem jest to, że liga cypryjska kończy się w połowie maja i zarówno piłkarze jak i trenerzy mają w czerwcu odpoczywać przed zmaganiami w eliminacjach pucharowych. Nasza federacja złożyła propozycję do Cypru więc zobaczymy czy rywale ją przyjmą.

Warto przypomnieć, że sztab naszej kadry obiecywał, że będziemy grać przed Euro tylko z silnymi rywalami. Zatem gdzie oni są? Silny rywal to Cypr? Litwa?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.