Facebook Google+ Twitter

Reprezentacja Smudy w grudniu zagra ze Słowacją

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował oficjalnie o grudniowym zgrupowaniu reprezentacji Polski w Turcji. Pojedzie tam kadra złożona z piłkarzy grających na co dzień w Polsce, a głównym punktem zgrupowania, będzie mecz ze Słowacją.

Jak informuje PZPN za pośrednictwem swojej strony internetowej, w grudniu Franciszek Smuda wraz z kadrą złożoną z piłkarzy na co dzień grają w polskich ligach uda się na zgrupowanie do Turcji. Wyjazd zaplanowano na 7 grudnia, a 3 dni później nasi ligowcy zmierzą się z reprezentacją Słowacji. Będzie to ostatni akcent naszej reprezentacji w tym roku. Wcześniej, albowiem 17 listopada, Polacy zmierzą się w Poznaniu z uczestnikiem niedawnego Mundialu - reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej.

Pierwsze zgrupowanie w roku 2011 będzie miało miejsce w lutym, a Smuda z podopiecznymi uda się do Portugalii. Rywale z jakimi zagrają biało-czerwoni, w kraju finałów Mistrzostw Europy
sprzed sześciu laty, nie są jeszcze znani. Wiadomo jednak, że pod koniec marca formę Polaków sprawdzą Grecy.

Ponadto w gronie przyszłorocznych rywali reprezentacji Polski wymienia się Francję, Niemcy oraz Litwę. Rozmowy z kolejnymi sparingpartnerami trwają.

Źródło: PZPN

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.