Facebook Google+ Twitter

Reszel paintballem stoi

Prawie każdy weekend, a w szczególności każdy długi weekend w spokojnym Reszlu (warmińsko-mazurskie) jest okazją do spędzenia czasu aktywnie, grając w paintball! Nie inaczej było w ostatnie święta.

 / Fot. Vatican Saints, http://sw.reszel.org/relacje/malowanie-jajec-2011-zdjecia/ Reszelska drużyna paintballowa (Vatican Saints, VS) zorganizowała ciekawy scenariusz paintballowy o świątecznym tytule "Malowanie Jajek 2011". Na grę zaproszono gości z Reszla i okolic. Łącznie bawiło się tego dnia około trzydziestu osób.

Rozegranych zostało kilka różnych scenariuszy. Na początku oczywiście grano w proste scenariusze, które wprowadziły nowych adeptów paintballa w tajniki tego sportu. Później przyszedł czas na bardziej rozbudowane gry. Sędziowaniem i prowadzeniem gier zajmowali się członkowie drużyny VS.

Jak wszystkie organizowane przez VS gry, również ta odbyła się w miłej, wesołej atmosferze. Zdrowa, sportowa rywalizacja w niczym nie przeszkadzała ogólnej integracji wśród graczy obu stron. Gry zostały tak poprowadzone, aby każda drużyna miała równe szanse i żeby każdy mógł skupić się przede wszystkim na dobrej zabawie. Bezpieczeństwo graczy było również na wysokim poziomie - szczegółowy instruktaż przed grą oraz przypominanie zasad bezpieczeństwa w trakcie gry spowodowało, że każdy mógł czuć się naprawdę bezpiecznie.

Przed nami majówka i kolejna ciekawa gra paintballowa w przygotowaniu. Spokojne miasteczko Reszel, w którym zazwyczaj dzieje się niewiele, daje teraz możliwości spędzenia wolnego czasu, dostępne do tej pory tylko mieszkańcom dużych miast. Nie musisz już jechać do Olsztyna, Torunia, czy Warszawy, żeby zagrać w paintball, gdyż całe potrzebne zaplecze jest na miejscu.

Zdjęcia z imprezy: Malowanie Jajek 2011
Strona WWW drużyny: Vatican Saints

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

MG
  • MG
  • 14.05.2011 10:13

Jak widać osoby grające w paintball maja inwencję. Fajnie, że ktoś realizuje takie pomysły

http://www.123event.pl/s-paintball.htm

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.