Facebook Google+ Twitter

Re:wizje. Początek festiwalu już 2 grudnia w Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-11-23 14:14

Re:wizje to największy w Polsce przegląd najciekawszych projektów artystycznych z kręgu kultury niezależnej. To kilkuset artystów i kilkadziesiąt wydarzeń - muzyka, teatr, taniec, film, sztuki wizualne, odbywających się w różnych miejscach Warszawy. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-4 grudnia. Wiadomości24.pl są jednym z patronów medialnych.

 / Fot. mat.prasoweW skład powołanej w tym roku, nowej Rady Programowej wchodzą Szymon Tarkowski, Gaba Kulka, Bartek Chaciński, Michał Sieczkowski, Anna Smolar, Maria Seweryn, Paulina Święcańska, prof. Rhys Martin, Michał Piróg, Michał Woliński, Piotr Rypson, Stach Szabłowski, Aleksandra Więcka, Katarzyna Klimkiewicz, Iza Kuna, Bartosz Bator oraz Agnieszka Wlazeł. Nadali oni nowy charakter programowi artystycznemu. Dokonali wyboru spośród ponad 250 projektów, z których w ramach Festiwalu zaprezentowanych będzie 65!

Co roku w Re:wizjach uczestniczy coraz więcej widzów, w 2009 roku odwiedziło nas 15 tys. osób. Jak dotąd kulminacją festiwalu była Noc Sztuki w Pałacu Kultury i Nauki. W 2010 roku będą to Dwie Noce, różniące się częściowo programem artystycznym. To w przestrzeni PKiN skupia się tegoroczny Festiwal, choć kilka wydarzeń prezentowanych będzie także poza nim, w popularnych klubach oraz salach teatralnych.

Na Re:wizje wstęp wolny.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie na spektakle teatralne i taneczne obowiązują bezpłatne wejściówki. Zapraszamy do systemu rezerwacji od 25 listopada poprzez stronę www.rewizje.pl.  / Fot. mat.prasowe


Odbiór wejściówek z rezerwacji w foyer Teatru Dramatycznego/PKiN w godz. 14.00- 19.30.

Zapraszamy na nasz profil na Facebook, tam codzienna porcja newsów, zdjęć, filmów oraz konkursów.

 / Fot. mat.prasoweOrganizator Festiwalu: Fundacja CINEMA Art. oraz Fundacja IMPACT
Festiwal finansowany jest ze środków m.st Warszawy.
Partnerzy: EMMA PAK, W Biegu Cafe, ZTM, Studio Inter Art, Akademia Fotografii, Jerry Media.

Patroni medialni: Wiadomości24.pl, Radio Pin, Metro, Aktivist, The Warsaw Voice,Wp.pl , Placdefilad.com, O.pl, Independent.pl, Polibuda.info, Empik.com, TVN Warszawa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.