Facebook Google+ Twitter

Rewolucja w światowych mediach: fuzja Newsweeka z The Daily Beast

Jak podaje serwis www.wpolityce.pl, w mediach światowych następuje poważna zmiana. Tygodnik Newsweek łączy się z jednym z największych portali informacyjnych w USA - The Daily Beast.

Na stronie The Daily Beast można przeczytać informację założycielki serwisu, Tiny Brown, pod tytułem "Newsweek i The Daily Beast biorą ślub". Brown będzie szefową Newsweeka oraz serwisu internetowego.

Wielu komentatorów zastanawia się dziś czy ten związek w ogóle ma sens. Henry Blodget z Business Insider uważa, że zarówno Newsweek jak i The Daily Beast przynoszą w tym momencie straty. Połączenie obu organizacji pozwoli na cięcia w dublujących się kadrach (zespoły techniczne, wydawcy itd), ale zdaniem eksperta przeniesienie na papier treści z internetowego portalu nie może się udać.

The Daily Beast to jeden z najciekawszych nowych serwisów informacyjnych w USA. Pytanie brzmi: jak będzie działać nowy portal "Newsbeast"? Jak połączyć treść Newsweeka - w którym, jak wiemy, mamy długie, skomplikowane teksty - z krótkimi, szybkimi newsami z The Daily Beast. Czy takie połączenie w ogóle jest możliwe?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.