Facebook Google+ Twitter

Reżyser Grzegorz Braun przyjedzie do Lublina

W Lublinie odbędą się dwa spotkania z reżyserem Grzegorzem Braunem, połączone z projekcją jego filmów "TW Bolek" i "Defilada zwycięzców 1939".

W środę, 1 kwietnia o godzinie 15, w Auli Wydziału Politologii UMCS, ul. Plac Litewski 3, odbędzie się projekcja filmu "TW Bolek" oraz spotkanie z jego reżyserem - Grzegorzem Braunem.

Tego samego dnia, o godz. 17.30, w klubie "Graffiti" (ul.Piłsudskiego 13, wejście przez budynek straży miejskiej), odbędzie się projekcja filmu "Defilada zwycięzców 1939" oraz spotkanie z reżyserem Grzegorzem Braunem poświęcone tematowi: "Szanse Polski wobec kolejnego sojuszu Berlin-Moskwa".

Oba filmy są dostępne w całości na stronach google:
TW Bolek

[a]http://video.google.pl/videoplay?docid=6056957249020645059&ei=j0DOScS-Bs2Q-AbI6Nn8Aw&q=Defilada+zwyci%C4%99zc%C3%B3w&hl=pl; Defilada zwycięzców 1939[/]a

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Po serii skandali z odmową spotkania ze studentami red. Piotra Semki, prof. Jerzego Roberta Nowaka i ks. Tadeusza Isakowicza - Zaleskiego na uczelniach Wrocławia, Szczecina i Poznania, wypada stwierdzić, że lubelski UMCS jest bardziej demokratyczny. Brawa dla studentów za odwagę i władz wydziału za zgodę na publiczne podjęcie odważnych i trudnych tematów!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.