Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23035 miejsce

Rio 2016: piłkarze ręczni przegrali z Katarem

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Rio przegrała z Katarem w Dausze. Polacy ulegli 26:29.

 / Fot. Grzegorz JereczekKatarczycy to wicemistrzowie świata, więc już przed rozpoczęciem spotkań było wiadomo, że nie będą to łatwe pojedynki. Najpierw biało-czerwoni przegrali w piątek 20:24, następnie nie zrewanżowali się rywalom i znowu ulegli - 26:29.

Wprawdzie w niedzielę Polacy walczyli do ostatnich chwil, wyrównali stan spotkania, ale ostatecznie kropkę nad "i" postawili reprezentanci Kataru. To o tyle zła wiadomość, że niebawem rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie w Rio. Jednak sami zawodnicy zachowują olimpijski spokój i nie dają się ponieść emocjom.

Pierwszy mecz w Brazylii naszą kadrę czeka 7 sierpnia - wówczas zagrają z gospodarzami. Poza tym staną przeciwko Niemcom, Słoweńcom, Szwedom i Egipcjanom.


Katar - Polska 29:26 (16:12)
Polska: Sławomir Szmal, Piotr Wyszomirski – Mateusz Jachlewski 1, Adam Wiśniewski 3, Karol Bielecki 3, Michał Jurecki, Łukasz Gierak 2, Przemysław Krajewski 1, Krzysztof Lijewski 5, Michał Szyba, Michał Daszek 4, Mateusz Kus 2, Kamil Syprzak 2, Bartosz Jurecki 2, Piotr Chrapkowski 1, Mariusz Jurkiewicz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.