Facebook Google+ Twitter

Riwiera Makarska – ulubiony region wakacyjny Polaków

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-10-18 19:18

Dalmacja, to jeden z najpiękniejszych regionów na Morzu Śródziemnym i zakątek co roku odwiedzany przez licznych turystów wśród których jest coraz więcej Polaków.

Polacy kochają Chorwację, to już wiadomo. Potwierdzają ten fakt też dane na temat liczby turystów odwiedzających Chorwację, z których wynika, że numer Polaków spędzających urlop w Chorwacji co roku się zwiększa.
Jeden z najbardziej popularnych regionów do odwiedzenia polskich turystów to Dalmacja, czyli http://www.riviera-makarska.eu/pl/index.html znajdująca się na południowym wybrzeżu Chorwacji. Ten zakątek Adriatyku naprawdę jest jednym z najbardziej atrakcyjnych i na pewno jednym z najbardziej egzotycznych na całym Morzu Śródziemnym. Jego unikalność polega na ogromnym masywu Biokovo, którym jest otoczona z jednej strony oraz na cudownym wybrzeżu z kryształowo czystym morzem otaczającym ją z innej stronny. Awanturyści na pewno będą chcieli wspinać się na Biokovo, które jednocześnie jest parkiem przyrody, aby podziwiać spektakularny widok na dalmatyńskie wyspy. Na riwierze Makarskiej na pewno będziecie cieszyć się kąpielą na niektórych z najpięknieszych plażach na świecie jakie są na przykład http://www.brela-riviera.eu/pl/txt_plaze-w-brela.html lub w Tucepach. Riwiera Makarska to świetny pomysł na wakacje dla chcących relaksu ciała i umysłu. W malowniczych miasteczkach http://www.chorwacja-apartamenty-hotele.pl/gradac_chorwacja.htm, Podgora, Brist i Zaostrog panują spokój i cisza pozwalające na prawdziwy wypoczynek, a zapach aromatycznych roślin przypomina o tym, że znajdujecie się w samym sercu Morza Śródziemnego. Wydaje się, że Polacy dobrze wybrali. Na riwierze Makarskiej znajdziecie wszystko niezbędne dla niepowtarzalnych wakacji.
(Ana M)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.