Facebook Google+ Twitter

RMF FM bardziej popularne od Radia ZET

Radio RFM FM ma przewagę nad Radiem ZET, jeśli chodzi o słuchalność. Tak wynika z badania Radia - Track KBR Millward Brown SMG/KRC. Na trzecim miejscu pozostaje Jedynka z wynikiem 11,50 proc.

Słuchalność RMF według badania wyniosła 26,78 proc., Radia ZET 16,23 proc., z kolei Jedynka uplasowała się na miejscu trzecim z wynikiem - 11,50 proc.
Jest to zdecydowanie lepszy wynik dla RMF FM w porównaniu z okresem wrzesień - listopad 2011 czy czerwiec - sierpień 2011, nie wspominając już o roku poprzednim.

Na dalszych miejscach znalazły się Trójka, z wynikiem 8,23 proc., Radio Maryja - 1,98 proc. i Eska ROCK - 1,42 proc. Radio ZET wygrywa, jeśli chodzi o słuchalność w stolicy. Ślązacy najchętniej słuchają RMF, Trójmiasto z kolei woli Trójkę - aż 17,02 proc. mieszkańców. Kraków i Łódź wybierały Radio RMF FM, natomiast mieszkańcy Poznania - Radio Złote Przeboje (15,37 proc.). Dla porównania, we Wrocławiu i w Szczecinie, królem wśród stacji radiowych jest Radio RMF FM. Odpowiednio zagłosowało na nie w badaniu 13 proc. mieszkańców Wrocławia i 19,20 proc. zamieszkałych w Szczecinie.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Michał
  • Michał
  • 22.02.2012 16:50

Grzegorz, jeśli słuchałeś Radio Jazz, to posłuchaj kilka dni Trójki. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Słuchałem Radia Jazz, ale je skasowali więc w ogóle już nie słucham radia. Nie jestem w stanie słuchać radiozdrapek, konkursów, udawanek, zagadywanek, quizów, pomysłów typu "dzwonię żeby Was nabrać", reklam itd. przeplatanych poszatkowanymi kawałkami muzyki...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z-ka to badziewna muza i za duże pro polityczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 08.12.2011 20:58

nie dziwi mnie to.ZETka jest tak nachalnie proPeOwska ze czasem zenujaca.RMF tez ma przechyl wyrazny w strone PO ale czasem wysila sie na jakas kasliwa uwage.Troche szkoda ze mimo wszystko malo ludzi slucha Trojki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.