Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1848 miejsce

RMF FM bardziej popularne od Radia ZET

Radio RFM FM ma przewagę nad Radiem ZET, jeśli chodzi o słuchalność. Tak wynika z badania Radia - Track KBR Millward Brown SMG/KRC. Na trzecim miejscu pozostaje Jedynka z wynikiem 11,50 proc.

Słuchalność RMF według badania wyniosła 26,78 proc., Radia ZET 16,23 proc., z kolei Jedynka uplasowała się na miejscu trzecim z wynikiem - 11,50 proc.
Jest to zdecydowanie lepszy wynik dla RMF FM w porównaniu z okresem wrzesień - listopad 2011 czy czerwiec - sierpień 2011, nie wspominając już o roku poprzednim.

Na dalszych miejscach znalazły się Trójka, z wynikiem 8,23 proc., Radio Maryja - 1,98 proc. i Eska ROCK - 1,42 proc. Radio ZET wygrywa, jeśli chodzi o słuchalność w stolicy. Ślązacy najchętniej słuchają RMF, Trójmiasto z kolei woli Trójkę - aż 17,02 proc. mieszkańców. Kraków i Łódź wybierały Radio RMF FM, natomiast mieszkańcy Poznania - Radio Złote Przeboje (15,37 proc.). Dla porównania, we Wrocławiu i w Szczecinie, królem wśród stacji radiowych jest Radio RMF FM. Odpowiednio zagłosowało na nie w badaniu 13 proc. mieszkańców Wrocławia i 19,20 proc. zamieszkałych w Szczecinie.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Michał
  • Michał
  • 22.02.2012 16:50

Grzegorz, jeśli słuchałeś Radio Jazz, to posłuchaj kilka dni Trójki. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Słuchałem Radia Jazz, ale je skasowali więc w ogóle już nie słucham radia. Nie jestem w stanie słuchać radiozdrapek, konkursów, udawanek, zagadywanek, quizów, pomysłów typu "dzwonię żeby Was nabrać", reklam itd. przeplatanych poszatkowanymi kawałkami muzyki...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z-ka to badziewna muza i za duże pro polityczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 08.12.2011 20:58

nie dziwi mnie to.ZETka jest tak nachalnie proPeOwska ze czasem zenujaca.RMF tez ma przechyl wyrazny w strone PO ale czasem wysila sie na jakas kasliwa uwage.Troche szkoda ze mimo wszystko malo ludzi slucha Trojki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.