Facebook Google+ Twitter

Roadrunner Records ma stronę w polskiej wersji językowej

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-10-22 19:42

Jedna z najlepiej rozwijających się wytwórni muzycznych, bazująca na cięższych gatunkach muzycznych (rock, metal), ruszyła niedawno ze swoją polskojęzyczną stroną!

roadrunner logoMożemy ją zobaczyć tutaj . W tym momencie dostępne jest kilka "newsów", recenzji albumów oraz ubogi dział media, jednak patrząc na zagraniczne wersje stron tej wytwórni, można się spodziewać sylwetek wszystkich zakontraktowanych kapel, wywiadów, galerii, działu media, konkursów oraz innych ciekawostek. Jedyne co nam zostało, to czekać na rozwój strony polskojęzycznej.


devildriverWiadomo także, że jakiś czas temu powstał polski Street Team, czyli grupa osób, które z własnej woli zgodziły się promować swoje ulubione kapele przez rozwieszanie plakatów, ulotek i ogólnej reklamie nadchodzących płyt czy koncertów. Patrząc na to jak wygląda to za granicą, można się spodziewać naprawdę dobrego kontaktu na linii kapela - fani.

Co jest przed nami? Czy Roadrunner Records wpłynie pozytywnie na polską scenę rockową i metalową? Pozostaje nam poczekać, i się przekonać.

kse okładkaWarto przypomnieć, że Roadrunner Records powstało w 1980 r. w Holandii, by promować amerykańską scenę muzyczną na terenie Europy. Wytwórnia rozwinęła się w błyskawicznym tempie. Już 1986 r. usytuować swoje centrum w Nowym Jorku, po czym rozbudować się w krajach takich, jak: Anglia, Niemcy, Francja, Japonia i Australia. Obecnie RR jest jedną z przodujących wytwórni na świecie, ma w swoich szeregach najpopularniejsze kapele: Machine Head, Slipknot, Cradle Of Filth, Trivium. Killswitch Engage. Bardzo często pojawiają się premierowe płyty tej wytwórni, a stacje telewizyjne promują je emitując wideoklipy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.