Facebook Google+ Twitter

Rob Zombie - koncert w Warszawie odwołany!

Z przykrością informuję, że koncert Roba Zombie planowany na 6 lipca 2014 w warszawskim Klubie Stodoła z przyczyn niezależnych od LiveNation został odwołany.

Treść oświadczenia ze strony głównego organizatora - LiveNation Polska:

 / Fot. Materiały prasowePowodem odwołania ostatnich sześciu koncertów na europejskiej trasie Roba Zombie w tym koncertu w Warszawie są nieuniknione zmiany w datach produkcji nowego projektu filmowego Roba Zombie.

Tym samym wszystkim fanom przekazujemy oficjalne oświadczenie artysty:
“We are really sorry to have to cancel the final leg of our European tour. We were looking forward to playing those dates and tried to work a change in the production schedule of my new film project, but we couldn't work it out. We will try and get back as soon as possible. We are looking forward to the rest of the tour and bringing the Zombie experience to Europe."
Rob Zombie

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na koncert Roba Zombie zapraszamy do promocji specjalnej. W ciągu 2 tygodni od daty odwołania koncertu tj do dnia 25.03.2014 możecie Państwo wymienić swoj 1 bilet na koncert Roba Zombie na DWA BILETY na koncert Avenged Sevenfold 4 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi.

Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z promocji proszone są o kontakt mailowy z biurem Live Nation pod adresem e-mail : info@livenation.pl
Pozostałe zwroty biletów będą dokonywane w miejscach ich zakupu.

Wymień swój bilet już dziś i zobacz Avenged Sevenfold na żywo!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.