Facebook Google+ Twitter

Rob Zombie na koncercie w Waszawie!

Fenomenalny muzyk i reżyser filmowy umieścił Warszawę jako jeden z przystanków swojej trasy koncertowej i zagra jedyny koncert w Polsce w warszawskim klubie Stodoła 6 lipca 2014 roku!

 / Fot. Materiały prasoweArtysta, muzyk i filmowiec z nieograniczoną ilością wizji - Rob Zombie ciągle potrafi zaskoczyć publiczność i słuchaczy projektami z pogranicza filmu, muzyki i publikacji. Teraz, siedmiokrotnie nominowany do nagród Grammy ® artysta, wydaje swój piąty solowy album „Venomous Rat Regeneration Vendor” zawierający singiel promujący “Dead City Radio and the New Gods of Super Town”, wraz z takimi utworami jak " Ging Gang Gong De Do Gong De Laga Raga "," Lucifer Rising " " Rock and Roll ( In a Black Hole) " i “We’re an American Band.”

Jako muzyk, Rob Zombie sprzedał ponad piętnaście milionów albumów na całym świecie. Jego ostatni album studyjny Hellbilly Deluxe 2 był długo oczekiwany. Album został wydany dekadę po jego poprzedniku - Hellbilly Deluxe - albumu, który zaprezentował Zombie jako artystę solowego, po rozpadzie grupy White Zombie . Potrójnie platynowy album zawierał także serię udanych singli radiowych - “Dragula” “Superbeast” and “Living Dead Girl,” które zdominowały stacje radiowe .

Unikalny głos Zombie zyskał uznanie mediów zarówno filmowych jak i muzycznych oraz wydawców. Tom Zombie jest wielbicielem i twórcą horrorów jego produkcje w świecie kina to The Lords of Salem, produkowanym we współpracy z Jasonem Blum, Stevenem Schneiderem, Oren Peli (Naznaczony , Paranormal Activity) i Andym Gouldem.

Odniósł także sukces w remake'u Johna Carpenter’a Halloween w 2007 roku, który w czasie premiery, bijąc wszelkie rekordy zarobił ponad 80.000.000 dolarów w Box Office. Tchnąłwszy nowe życie w Halloween, uczestniczył także w reżyserii Halloween 2 (Dimension) w sierpniu 2009 roku . Wcześniej Zombie napisał i wyreżyserował kultowy Dom 1000 trupów (Lionsgate) w 2004 i w 2005 jedo kontynuację fantastyczne Bękarty Diabła (Lionsgate). Napisał także serię komiksów.

W ciągu ostatnich dwóch dekad Zombie wyreżyserował także dziesiątki teledysków, m.in dla Ozziego Osbourne’a. Przyczynił się do powstania kilkudziesięciu ścieżek dźwiękowych, nie boi się przekraczania gdy chodzi o media zarówno audio i wizualne. Wygrał MTV Music Video Award w 1995 za "More Human Than Human" White Zombie. Do historii przeszedł jako pierwsza samodzielny artystka odebierający nagrodę w tej kategorii .

W ubiegłym roku, oprócz pracy nad filmami Zombie zdominował również świat koncertując z Megadeth, a następnie z Marilynem Mansonem na "Twins Evil Tour".

Zombie i jego banda maniaków - John 5 - gitara, Piggy D - bas i perkusista - Ginger Fish opracowali także multimedialną produkcję, wraz z ponadgabarytowymi LED ekranami na trasę Rockstar Mayhem . Spektakl otrzymał świetne recenzje jako kolaż psychotronicznych klipów filmowych, spektakularny pokaz świateł, pirotechnikę oraz za szalone gitarowe riffy na festiwalach na całym świecie .

Jeśli chodzi o przedsięwzięcia artystyczne Rob Zombie potrafi osiągnąć to co wydaje się prawie niemożliwe.

Bilety dostępne od środy 29 stycznia w www.Stodola.pl i www.LiveNation.pl

Ceny biletów: 165 PLN


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.