Facebook Google+ Twitter

Robert Janowski w swoim starym-nowym programie telewizyjnym

Nowe oblicze teleturnieju muzycznego "Jaka to melodia?"

Robert Janowski swoją działalność rozpoczynał jako aktor teatrów amatorskich. Przez pewien czas związany był z rockowymi zaspołami, które w latach 80. przeżywały swoją świetność. Należał m.in. do "Oddziału Zamkniętego".

Jednak największą sławę przyniósł mu musical "Metro", w którym gra główną rolę. Aktor związany jest z teatrami: Buffo, Dramatycznym, Ateneum, Muzycznym. Muzyczny talent Janowskiego przyczynił się do wydania płyt ("Co mogę dać", "Powietrze", "Nieważkość", "Kolędy", "Grosik-3"). Wielu reżyserów powierzyło mu role w filmach i serialach. Grał w "Nocnym Graffiti" (reż. M. Dutkiewicz), "Pora na czarownice" (reż. M. Łazarkiewicz), "Kto nigdy nie żył" (reż. A. Seweryn). Znają go również widzowie seriali "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej". Od niedawna prowadzi audycję w radiu RMF FM.

Od czerwca 1997 r. Janowski jest kojarzony z teleturniejem muzycznym "Jaka to melodia". Program szybko przypadł telewidzom do gustu, co sprawiło że wciąż jest na antenie i bije rekordy popularności. Co pewien czas wprowadzane są zmiany scenografii, zmienił się też zespół jaki towarzyszy prowadzącemu. Niezmienny jest tylko Robert Janowski.

Emitowany od 9 lat teleturniej "Jaka to melodia" kolejny raz zaskoczy sympatyków. Zmieni się klimat programu. Uczestnicy będą odgadywali piosenki w klubie muzycznym, który odwiedzą tacy goście, jak In-Grid - włoska piosenkarka, śpiewająca po francusku, która od 3 lat znana jest przede wszystkim z przeboju "Tu Es Foutu" oraz "In-Tango". Piosenkarkę zobaczymy w jednym z finałów miesiąca.

Swój show na scenie zaprezentuje też Afric Simone, który przyjechał do Polski prosto z rodzinnego w Mozambiku. Zaśpiewa utwory (m.in. "Ramaya" i "Hafanana") dzięki którym w 1975 r. stał się sławny. Wśród polskich gwiazd w nowej wersji programu zaprezentują się "Brathanki". Zespół wykona m.in. przebój "Kochaj mnie".

Teleturniej "Jaka to melodia" uświetni też występ najpopularniejszego, śpiewającego neurologa - Jakuba Sienkiewicza z "Elektryczych Gitar". Prosto ze sceny sopockiej studio programu "Jaka to melodia" odwiedzi Button Hackers - zwycięzca konkursu "Przeboje Lata Jedynki".

Teleturniej emitowany jest od poniedziałku do czwartku oraz - jak nigdy dotąd - w niedzielę, na antenie TVP1.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Podziwiam uczestników teleturnieju - nie dosyć, że trzeba pamiętać dźwięki utworu, to jeszcze jego dokładną nazwę, skojarzyć to wszystko razem bezbłędnie na podstawie kilku dźwięków i to wszystko na już.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.