Facebook Google+ Twitter

Robert Korzeniowski zdobywał bramki dla drużyny Krzysztofa Skiby

Podczas ”PGNIG Super Meczu Polska vs. Reszta Świata” Robert Korzeniowski zagrał w obu meczach. Zdobywał bramki w drużynie gwiazd pod dowództwem Krzysztofa Skiby oraz wystąpił w Meczu szczypiornistów po stronie Reszty Świata.

 / Fot. Archiwum Menu GroupRobert Korzeniowski był jedną z najważniejszych sportowych postaci podczas pożegnania Artura Siódmiaka obok Dariusza Michalczewskiego, Iwony Guzowskiej, Piotra Świerczewskiego, Artura Kielaka, Anity Włodarczyk, Macieja Pospieszyńskiego, Dariusza Michalczewskiego i wielu innych.

Robert Korzeniowski najpierw zagrał w Meczu Gwiazd, w drużynie dowodzonej przez Krzysztofa Skibę, następnie stanął do pojedynku z Arturem Siódmiakiem grającym w drużynie Polski.

 / Fot. Archiwum Menu GroupRobert Korzeniowski to jeden z najpopularniejszych polskich lekkoatletów. Jest wielokrotnym mistrzem olimpijskim, świata i Europy. Uznawany jest za jednego z najwybitniejszych polskich sportowców w historii, najbardziej utytułowanego polskiego sportowca pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego.

Co najistotniejsze, Robert Korzeniowski jest pierwszym zawodnikiem w historii chodu światowego i jedynym polskim sportowcem, który zdobył złote medale na trzech igrzyskach z rzędu, a także pierwszym, który wygrał rywalizację na 20 i 50 km podczas jednych igrzysk.

 / Fot. Archiwum Menu GroupPodczas „PGNiG Super Meczu Polska vs. Reszta świata” Robert wykazał się niezwykłą umiejętnością gry w zespole, jak sam zauważa:

„Nie wyniki były tu najważniejsze, lecz kapitalna atmosfera spotkania przyjaciół, wsparta dopingiem ośmiotysięcznej widowni” – z pełnym przekonaniem podkreślił Robert.

Nad organizacją wydarzenia wraz z Akademią Piłki Ręcznej czuwały Agencja Promocji i PR Menu Group oraz Exodus Group.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.