Facebook Google+ Twitter

Robert Krasowski doradzał Palikotowi?

Jacek Prześluga, PR-owiec, który przez długi czas współpracował z Palikotem, 4 kwietnia napisał na Twitterze, że Robert Krasowski był doradcą Janusza Palikota.

Krasowski w ostatnim czasie ostro skrytykował Lecha Kaczyńskiego; napisał, że nie nadawał się na polityka i jego kariera powinna się zakończyć na szefowaniu Naczelnej Izbie Kontroli.

Od Krasowskiego również dostało się papieżowi, Janowi Pawłowi II. Według byłego redaktora naczelnego "Dziennika", Wojtyła zostawił Europę, w radykalnie gorszym stanie, jeżeli chodzi o stan katolicyzmu. Dla Krasowskiego Jan Paweł II jest "z punktu widzenia dziejowego nikim. Jest bardzo średnim papieżem, w historii papiestwa w ogóle się nie zapisze" - czytamy w "Rzeczpospolitej"

Według Jacka Prześlugi, który ma ponoć na to dowody, Krasowski doradzał Januszowi Palikotowi. Do tej pory nikt nie zdementował tej informacji.

Faktem, jest, że Janusz Palikot, swego czasu bardzo ciepło się wypowiadał na temat książki Krasowskiego: "Znakomita książka Roberta Krasowskiego o polskiej polityce w latach 1989 - 1995.opisująca wzlot i upadek elit solidarnościowych"- pisał na swoim blogu.

Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 13.04.2012 15:31

Bardzo podobną (i moim zdaniem trafną) tezę stawia w swojej książce "Ojciec nieświęty" Piotr Szumlewicz. Polecam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.