Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3719 miejsce

Robert Lewandowski: Jestem katolikiem i nie wstydzę się tego

Robert Lewandowski wziął udział w akcji "Nie wstydzę się Jezusa". As Borussii Dortmund przyznał, że wiara w Boga odgrywa dużą rolę w jego życiu. Lewandowski zaapelował do innych katolików, aby nie wstydzili się swojej wiary.

Od samego początku swojej kariery Robert Lewandowski wyróżniał się nie tylko nieprzeciętnymi umiejętnościami, ale także pod względem mentalnym. Komentatorzy sportowi często mówili o Robercie, że jest "dobrze poukładany".

Być może jest to spowodowane jego katolicką wiarą. Lewandowski nie wstydzi się jej; właśnie przyłączył się do akcji: "Nie wstydzę się Jezusa". Gwiazdor Bundesligi powiedział, że wiara jest bardzo ważną rzeczą w jego życiu i pomaga mu być dobrym człowiekiem.Profil autora na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Jacek Bednarek
  • Jacek Bednarek
  • 06.09.2012 20:03

Lewandowski nie przyswoił sobie historii,ale go to nie tłumaczy. To prostak. Nie wie ile krwi ma na łapskach mafia katolicka, nie wie co to synod trupi, rodzina Borgiów, stosy, tortury, krucjaty, noc św Bartłomieja, Pavelić, Tiso, Jedwabne i obecnie pedofilia i całe zło kościoła katolickiego.
Polowa katolików by odeszła gdyby poczuli cierpienia ofiar.
Dlatego wstydźcie się, katolicy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo Panie Robercie, Popieram! Tylko czy pan konsultował to z panem Tuskiem, jest pan teraz reprezentanem Narodu a pierwszym reprezentantem jest człowiek z autostrady A2 premier Tusk , bo kiedy będą ciche nieprzyjemne konsekwencje publicznej wypowiedzi przed Euro2012, Kościół panu nie pomoże. Brawo za odwage tym bardziej jeśli to było bez uzgodnień. Aby to powiedzieć przed samymymi mistrzostwami kiedy uwaga jest tylko na reprezentacje wyrazy uznania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A kto się wstydzi? Ja nie znam takich osób.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co za obciach! Taki fajny, znany w TV występuje a tu proszę - Katol! Coś niesamowitego. I jeszcze się nie wstydzi!? Jak tak można?! Przecież to w EU nie przystoi. Znów wstyd przed wszystkimi prawdziwymi europejczykami;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.