Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20877 miejsce

Robisz zdjęcia smartfonem? Zapłacimy za Twoje fotografie!

Wiadomości24.pl pojawiły się w serwisie Scoopshot! Od teraz wszyscy posiadacze smartfonów będą mieli szansę zarobić na swoich zdjęciach! Wystarczy najlepiej wykonać przesłane przez nas zadanie. Więcej szczegółów znajdziesz w tym artykule.

 / Fot. ScoopshotScoopshot.com to serwis, w którym w prosty sposób można sprzedawać i kupować fotografie. Do tej ogólnoświatowej "siatki" dołączyły także Wiadomości24.pl. Wykonując zlecone przez nas zadania, będziecie mogli zarabiać na swoich fotografiach. Jak to działa?

 / Fot. Screen/Rafał GdakJeśli posiadasz smartfona, musisz zainstalować na nim specjalną aplikację znajdującą się TUTAJ. Po instalacji i rejestracji w serwisie, będziesz miał dostęp do wszystkich zadań (tasks), dostępnych w Twoim rejonie.

Nie masz smartfona? Od 4 lutego codziennie będziesz mógł wygrać 50 zł. Czytaj więcej o "Wyzwaniu dnia"


Jeśli będziemy potrzebować określonych zdjęć, otrzymasz powiadomienie o nowym zadaniu od Wiadomości24.pl. Może np. chodzić o przesłanie fotografii z wypadku. W treści zadania podana będzie również wartość zdjęcia (przykład na zdjęciu obok). Jeśli wybierzemy Twoją fotografię, na Twoje konto w Scoopshot.com wpłynie określona suma pieniędzy. Fotografia zostanie również opublikowana w naszym serwisie z podpisem "Scoopshot/Imię i nazwisko autora".

Zachęcamy naszych Autorów do instalowania na smartfonach aplikacji Scoopshot i wykonywania przesłanych przez nas zadań! To prosty sposób na szybki zarobek!

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Czy będą jeszcze jakieś wyzwania, bo szczerze mówiąc nic w tej aplikacji się nie dzieje?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stawkę ustala redakcja. Może to być zarówno 10 zł jak i 20, 50, 100 i więcej... Na razie w dwóch zadaniach wypłaciliśmy dwóm osobom po 20 zł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ile otrzymuje autor zdjęcia, które zostanie wybrane i opublikowane na W24?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawy i innowacyjny pomysł, mam nadzieję, że będzie się rozwijał w sposób dynamiczny - duży plus dla redakcji ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeju...ale szybki odzew i niemal całej Redakcji.
Ok...już milczę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo. O tym, że nie faworyzujemy żadnej grupy, ale staramy się nagradzać w różny sposób świadczy nie tylko Scoopshot. Niedawno był konkurs organizowany choćby z AdMotion, będą wyzwania dnia. Jest co robić i to w różnych formach. Naprawdę nie trzeba dużo dobrej woli, by dostrzec ile było pozytywnych akcji na W24. I wcale nie trzeba mieć smartfona. Wystarczy najtańszy aparat czy klawiatura.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo, staramy się dogodzić wszystkim. Z jednej strony dajemy wam bardziej uniwersalne "Wyzwanie dnia", które będzie dostępne dla większej liczby osób, a z drugiej wykorzystujemy Scoopshota, aby móc nagradzać tych, którzy przyślą nam "gorący" materiał na zamówienie. Zobaczymy jak te pomysły się sprawdzą :).

Napisz jakie konkretnie masz propozycje - na pewno je przemyślimy i obgadamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mówię, że nie macie "nie nagradzać Autorów W24, którzy będąc poza domem, sfotografowali wypadek i natychmiast przesłali nam zdjęcie tą drogą?" Ale dlaczego nie macie nie wynagradzać Autorów W24 , którzy będąc poza domem, sfotografowali wypadek i przesłali zdjęcie tradycyjnie najszybciej jak mogli i do tego jako jedyni?

Zdaję sobie sprawę, że to co piszę nic nie zmieni. Więc jak komuś zbywa smartfon zwłaszcza Iphon , to z milą chęcią się nim zaopiekuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Ewo, zapewniam, że wyzwania będą dla wszystkich :-) W każdym tygodniu będzie ich aż pięć. Postaramy się, aby były różnorodne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo, czy uważasz, że konkursy powinny być przeznaczone głównie dla osób, które nie zawsze mają czas na pisanie/fotografowanie? W takim razie powinnaś poprzeć pomysł płacenia za zdjęcia ze smartfonów, ponieważ pozwala on osobom np. biegającym cały dzień po mieście, uczestniczyć w życiu serwisu. Dlaczego mamy nie nagradzać Autorów W24, którzy będąc poza domem, sfotografowali wypadek i natychmiast przesłali nam zdjęcie tą drogą?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.