Facebook Google+ Twitter

Robisz zdjęcia? Wystaw swoje prace podczas Miesiąca Fotografii

Do rozpoczęcia Miesiąca Fotografii w Krakowie pozostało jeszcze kilka miesięcy. Fotografowie, którzy pragną wystawić swoje prace na tegorocznym festiwalu, już teraz mogą je zgłaszać.

 / Fot. Photomonth.comJuż w maju rozpocznie się jedna z największych imprez świata fotografii - "Photomonth Kraków 2011". Na tegorocznym festiwalu nie zabraknie także miejsca na pokazanie prac początkujących fotografów. Znajdujący się dopiero na początku fotograficznej kariery, mogą zaprezentować swoje zdjęcia w Sekcji ShowOFF.

Jak czytamy na oficjalnej stronie imprezy, "ShowOFF to możliwość konfrontacji ze spojrzeniem profesjonalistów i szansa na przygotowanie wraz z nimi odpowiedniej oprawy ekspozycyjnej do swojego projektu."

Szansę na sukces ma naprawdę każdy, tym bardziej, że tegoroczne zmagania początkujących "pstrykaczy" oceniać będzie profesjonalne jury, w skład którego weszli wybitni polscy fotografowie i kuratorzy - Mikołaj Długosz, Krzysztof Miller, Jakub Śwircz, Rafał Milach, Wojciech Wieteska oraz Magda Wunsche & Samsel.

Zgłoszenia można wysyłać do 20 lutego. Do konkursu wystartować można zarówno ze zdjęciami, jak i różnego rodzaju projektami multimedialnymi. Następnie spośród nadesłanych projektów, jury wybierze dwanaście najlepszych, które zostaną w maju zaprezentowane na indywidualnych wystawach w ramach Sekcji ShowOFF. Dodatkową atrakcją tegorocznego festiwalu będzie możliwość zakupienia prac wystawionych przez początkujących fotografów.

Więcej informacji na temat Miesiąca Fotografii w Krakowie oraz Sekcji ShowOFF, w tym regulamin i broszury promocyjne, znaleźć można na oficjalnej stronie festiwalu: www.photomonth.com.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.