Facebook Google+ Twitter

Roboty idą ostro, niedługo będzie chodnik?

1 grudnia 2008 roku zadebiutowałem w Wiadomościach24.pl tekstem "Po co chodniki? Bogowie potrzebują ofiar". Dzisiaj spieszę poinformować o pracach na opisywanym przeze mnie miejscu, ongiś bez chodników.

Widok układania chodników wzdłuż ulicy Lubczyńskiej / Fot. Tadeusz Śledziewski1 grudnia 2008 roku zadebiutowałem w Wiadomościach24.pl tekstem "Po co chodniki? Bogowie potrzebują ofiar".

Dzisiaj spieszę poinformować o pracach na miejscu, ongiś bez chodników. Nadmienię, że jeszcze nie upłynęły dwa lata i chodniki – kto wie, może będziemy mieli właśnie na 1 grudnia 2010, czyli drugą rocznicę mojego debiutu.

A jakże po drugiej stronie, też chodnik będzie / Fot. Tadeusz ŚledziewskiWyobrażacie sobie, jaka radość, wtedy rozpierałaby pierś moją - co prawda już nie mężną, ale cherlawą. Zawsze to jednak radość. Nie myślcie sobie, że starzy, nie potrafią się radować. Obwieszczę to wszem i wobec, że tak rychłej naprawy złego stanu dokonują służby powiatu goleniowskiego w województwie zachodniopomorskim. Brawo im za to! Przyłączcie się do mnie i klaśnijcie, chociaż raz. No i trzymajmy wszyscy, za wykonawców kciuki, aby zdążyli przed zimą. Zawołajmy więc razem: Powodzenia! Do rychłego robót zakończenia! Być może będzie to pierwsza zima „przechodzona po chodnikach” położonych wzdłuż ulicy Lubczyńskiej w Załomiu w gminie Goleniów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 06.09.2010 14:18

Tadeusz, brawo za konsekwentne śledzenie tematu i drążenie go aż do skutku:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki Redakcji za moderację, Pawłowi za przyklaśnięcie, a Ewuni za obecność. Bywajcie! Nie zapomnijcie trzymać kciuków za skończenie przed zimą. Acha! Zapomniałem dodać, że w międzyczasie wykonano oświetlenie wzdłuż całej ulicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tak szybko pracują. W stolicy takie prace trwają o wiele dłużej link ..nawet kilkanaście lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rewelacyjna konsekwencja Tadeuszu :) Prawdziwie obywatelski materiał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.