Facebook Google+ Twitter

Rockoholic podbija internet!

Mimo, że od premierowego występu zespołu Rockoholic minął prawie miesiąc, medialne zainteresowanie formacją ciągle rośnie.

Utwór o chwytliwej nazwie „Wykochaj mnie na śmierć“ robi furorę w internecie. W tak krótkim czasie od pierwszego pojawienia się na ekranach telewizorów osiągnął ponad 206 tysięcy wyświetleń na youtube, a liczba wciąż idzie w górę. W jednym z programów, w którym po premierze wystąpił frontman grupy, aktor, Mikołaj Krawczyk, zasugerowano nawet, że utwór mógłby pojawić się w propozycjach na Eurowizję.

Na temat teledysku można znaleźć wiele pozytywnych opinii, nie tylko w programie „Na tapecie“, ale także wśród fanów i internautów. Zespół pracuje nad kolejnym materiałem, nowymi utworami i zapewnia, że warto będzie tego posłuchać.
Zdjęcie z planu teledysku do piosenki
Tuż po premierze pojawiło się w internecie bardzo wiele artykułów na temat zespołu, z czego można wywnioskować spore zainteresowanie ze strony mediów, zwłaszcza portali muzycznych.

Właśnie w programie „Na tapecie“ Mikołaj Krawczyk przyznał, że najczęstszym pytaniem, jakie zadają mu w związku z zespołem internauci oraz fani, jest zapytanie na temat koncertów. Zapewnia, że rozpoczęcie trasy koncertowej zaplanowane jest na przełom maja i czerwca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.