Facebook Google+ Twitter

Rockoholic premierowo: Nowy singiel i teledysk!

Po sukcesie, jaki odniosła pierwsza piosenka oraz teledysk zespołu Rockoholic, grupa nie spoczywa na laurach i prezentuje kolejny materiał.

W piątek, o godz. 21:00 po raz pierwszy można było usłyszeć i zobaczyć najnowszy utwór grupy pod tytułem "Teraz Ty".
Rockoholic z nowym singlem -
„Teraz Ty“ jest drugim singlem, ale także drugim teledyskiem w karierze zespołu. To kolejny, bardzo ciekawy pomysł na realizację teledysku. Pierwszy, do kawałka „Wykochaj mnie na śmierć“ realizowany był na złomowisku, a „Teraz Ty“ to połączenie kilku „obrazków“. Można znaleźć ujęcia z jednego z koncertów zespołu, są zdjęcia z trasy po autostradzie, a w teledysku pojawiają się również Psy z jednego z warszawskich schronisk. Zespołowi Rockoholic podczas realizacji klipu udało się połączyć dwie ogromne pasje, które są w tej grupie bardzo ważne. Mowa tutaj o zamiłowaniu do grania i tworzenia dobrego rocka oraz o pasji pomagania potrzebującym zwierzakom. To bardzo dobra inicjatywa, albowiem niektóre Psy z boksów nie są wyprowadzane nawet ponad miesiąc, a dzięki realizacji takiego teledysku może wzrosnąć nie tylko zainteresowanie o twórczość zespołu, ale także o spacery z bezpańskimi Psami.
Rockoholic z nowym singlem -
Oficjalna premiera utworu „Teraz Ty“ odbyła się na kanale YouTube Rockoholica jak i również na oficjalnej facebookowej stronie wokalisty – Mikołaja Krawczyka. Piosenka spotkała się z bardzo pozytywnymi opiniami z ust fanów zespołu. Ma ogromną szansę na podzielenie losów pierwszego kawałka i odniesienie tak wielkiego sukcesu jak „Wykochaj mnie na śmierć“.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.