Facebook Google+ Twitter

Rocks The Floor w Sopocie

25 lutego w nocy w klubie Hollywood w Sopocie miała miejsce bitwa o bilet do "The Great 8", podczas finałów adidas Orginals Rocks The Floor, które odbędą się 26 lutego w Warszawie.

Tancerz / Fot. Kamil ĆwiklińskiKilka razy spotkałem się już z nazwą breakdance, lecz nigdy bym nie przypuszczał, że może to być coś tak widowiskowego.

Taniec, obroty na głowie, barkach, ręce, wywijanie nogami w różne strony i to z taką prędkością, że ciężko było wykonać jakieś dobre ujęcie. Obserwacja całego zdarzenia z zamkniętymi ustami była niemożliwa - same się otwierały z podziwu.

Jeden z tancerzy / Fot. Kamil Ćwikliński Zanim rozpoczęły się bitwy, każdy zawodnik szykował się i rozgrzewał. Zawodników było dużo, ciężko zliczyć. Wielu było Polaków, ale nie brakowało także tancerzy z zagranicy, choćby z Rosji czy Stanów Zjednoczonych.

Zawodnik podczas tańca / Fot. Kamil ĆwiklińskiGdy nadszedł czas konkursu, kolejno wybierano czwórki zawodników, którzy pokazywali swój unikalny układ taneczny. Jury wyłaniało najlepszych tancerzy, którzy w dalszej części musieli zmierzyć się z innymi zawodnikami. Po wyłonieniu zwycięzcy odbyła się zabawa kończąca spotkanie.

Nagroda dla zwycięzcy:

- Miejsce w The Great 8

- Transport do Warszawy

- Zakwaterowanie w Warszawie (od 25.02 do 27.02)

- Wyżywienie w Warszawie (od 25.02 do 27.02)

- Nagrody Rzeczowe od sponsorów

Strona RockTheFloor

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.