Facebook Google+ Twitter

Rocznicowe "Radio Wolność" na 94,9 MHz i w internecie

30 lat temu Jan Paweł II przybył z pierwszą pielgrzymką do Polski. Wizyta ta była początkiem niezwykłych wydarzeń. Centrum Myśli Jana Pawła II, przygotowało dla słuchaczy i internautów program, który przypomni nam ten niezwykły czas.

"Radio Wolność" nadajemy od 2 do 30 czerwca na 94,9 MHz oraz na stronie www.centrumjp2.pl/6czerwca <br /></a></a> / Fot. Centrum Myśli Jana Pawła IIPrzemówienia Jana Pawła II, kronika papieskiej pielgrzymki do Polski, audycje dokumentalne poświęcone życiu i posłudze Karola Wojtyły, debaty i cykle publicystyczne, odcinki literackie, wspomnienia (m.in. prof. Władysława Bartoszewskiego i ks. Bogdana Bartołda) oraz goście specjalni – wszystko to czeka na słuchaczy "Radia Wolność" w dniach 2–30 czerwca na falach radiowych 94,9 MHz i w Internecie.

Ramówkę "Radia Wolność" wzbogaci dobra – i różnorodna – muzyka. Zaprezentujemy też listę przebojów poświęconych pojęciu wolności, a wieczorem i nocą będziemy nadawać utwory napisane do poezji Karola Wojtyły oraz muzykę poważną dedykowaną Ojcu Świętemu.

„Radio Wolność” nadawać będzie w dniach 2–30 czerwca z nadajnika umieszczonego na wieży kościoła św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Zasięg nadajnika to 15 km – dla słuchaczy z Warszawy i okolic. Ponadto radia będzie można słuchać w internecie, na stronie www.centrumjp2.pl/6czerwca/.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.