Facebook Google+ Twitter

Rodzaje biletów na EURO, specjalne strefy?

Podczas każdego wydarzenia sportowego istnieją specjalne strefy na bilety o konkretnej cenie. Kibice reprezentacji Polski jak i klubów rodzimej Ekstraklasy zdążyli się do tego faktu już przyzwyczaić.

Fot. ilustracyjna/Creative Commons Uznanie autorstwa- na tych samych warunkach 3.0 / Fot. Wicotr VizuDla nowych pasjonatów piłki nożnej pragnących uczestniczyć w obserwowaniu na żywo zmagań EURO może to być pewnego rodzaju nowość.

Każdy stadion zostanie podzielony na 3 strefy cenowe.
Pierwsza - najdroższa będzie znajdowała się na trybunie głównej i trybunie jej przeciwległej. Miejsca siedzące zapewnią najlepszą widoczność zmagań na boisku. Skierowane są głównie do najbogatszych kibiców (przynajmniej w przypadku polskich fanów). Wykupując bilet w tym miejscu nie można spodziewać się aprobaty przy ciągłym wstawaniu z krzesełka (steward może nam zwrócić uwagę) oraz bezustannym śpiewaniu. Przeznaczone są one raczej dla lubiących krótkotrwały doping i skupiających się głównie na podziwianiu spotkania i komercyjnej części piłki nożnej. Właśnie tutaj znajdować się będzie trybuna honorowa oraz stanowiska komentatorskie.

Kategoria druga to miejsca umieszczone w narożnikach i strefy nad bramkami na wyższej kondygnacji. Widoczność nieco gorsza niż w pierwszej klasie ale optymalna do śledzenia zawodów. Z pewnością nikt nie zwróci nam uwagi że wstajemy i krzyczymy ile sił w płucach. Aktywnie dopingowanie jest wręcz wskazane. Kategoria trzecia to najtańsze bilety (w przypadku meczów grupowych ich cena nie powinna przekraczać 30 euro) w strefie za bramkami na niższej kondygnacji. Widowisko ogląda się w sposób nieco ograniczony. Największym atutem tych miejsc będzie najgorętsza atmosfera. Właśnie tu zasiądą kibice najbardziej zaangażowani w doping oraz tworzenie choreografii (ultras).

Oczywiście wszystkie kategorie uzależnione będą od budowy i konstrukcji stadionu oraz jego pojemności. Na każdym obiekcie znajdować się będą wyodrębnione miejsca o specjalnych udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych. Otrzymają one najtańsze bilety (niezależnie od położenia specjalnej strefy) a ich opiekuni wejdą na arenę zawodów zupełnie za darmo.

Pozostaje problem jakie bilety powinniśmy zakupić?
Czy na pojedyncze spotkania - Individual Match Tickets IMT, czy na wszystkie mecze naszej ukochanej reprezentacji Follow My Team - FMT, czy na wszystkie mecze rozegrane na danym obiekcie Venue Series - VS. To zależy głównie od naszych preferencji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.