Facebook Google+ Twitter

Rodzice Madeleine wciąż walczą

Minęły już dwa lata od kiedy to w portugalskim rejonie Algavre, zaginęła mała Madeleine McCann. Jej rodzice nie składają jednak broni i wystosowali kolejny apel.

Dziesięć tysięcy ulotek i plakatów, apelujących o pomoc w znalezieniu Madeleine zostanie rozwieszonych w Praia da Luz, Lagos i Burgau. Jest to kolejny etap walki o odnalezienie dziecka przez małżeństwo McCannów.

Dziewczynka zaginęła 3 maja 2007 roku, kiedy to jej rodzice udali się na kolację ze znajomymi. Po powrocie do swojego letniskowego domku odkryli, że Madeleine zniknęła.

Od tamtego czasu bardzo aktywnie walczyli i zabiegali o odnalezienie córki. Udało im się zorganizować Zdjęcie Madeleine McCann / Fot. http://d.wiadomosci24.pl/g2/cd/60/cd/42068_1189156762_d76e_d.jpeg?id=49920-1gigantyczną kampanię informacyjną (w spotach reklamowych proszących o pomoc wystąpił m.in. David Beckham). Na placu Świętego Piotra otrzymali nawet błogosławieństwo od papieża Benedykta XVI.

Jednak w pewnym momencie również na nich padł cień podejrzenia. Portugalska policja snuła przypuszczenia o ich udziale w porwaniu własnej córki (albo raczej jej "przehandlowaniu"), co skwapliwie podchwyciły brytyjskie bulwarówki, prześcigając się w oskarżeniach jak wielka była wina rodziców Madeleine w jej zniknięciu.

Małżeństwo McCannów nie składa jednak broni. Obecna kampania jest ściśle wymierzona w rejon zaginięcia Madeleine. Jak sami mówią, wierzą, "że właśnie tutaj jest ktoś, kto jeszcze nie udzielił kluczowej informacji dla całej sprawy".

ŹRÓDŁO: sky news
Oficjalna strona "Find Madeleine"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.