Facebook Google+ Twitter

Rodzice Madzi na stryczek - sprawa narodowa!

Krótki, nieregularny blog, na którym będą pojawiać się przemyślenia dotyczące wydarzeń bieżących. Dzisiaj o państwie (i) Waśniewskich.

Jestem zafascynowany w jakiej pięknej krainie miodem i mlekiem płynącej przyszło mi żyć. Wydawało się, że sprawa śmierci Madzi z Sosnowca ucichnie medialnie i będzie spokojnie badana przez biegłych. Tymczasem pod "nieobecność" informacji o kolejnej katastrofie lub wielotysięcznych protestach, uznano, że potrzebujemy igrzysk! Niespodziewanie prokuratora wsparta kilkoma znanymi mediami dostarczyła sensacyjnych informacji o poczynaniach państwa Waśniewskich. Zgrabnie nie ujawniono wszystkich szczegółów, zasłaniając się świętą zasadą dobra śledztwa, dając się wykazać tabloidowym pismakom.

Następnie zostaliśmy uraczeni kolejną konferencją detektywna Rutkowskiego, który wspiera rodzinę Waśniewskich. Powiecie celebryci i showmani. Tymczasem wisi nad nimi widmo wyklętych przez społeczeństwo bandytów i dzieciobójców. Wyrok zresztą został już wydany. Co by się nie wydarzyło, media zadbają już oto, aby sprawę pociągnąć w jak najatrakcyjniejszym kierunku. Mogą się bronić, to i tak nic nie zmieni.

Jesteśmy bombardowani niezwykle ważnymi informacjami o sprawie zmarłej dziewczynki i losach jej rodziców, oglądamy kolejny odcinek przygód Donalda i Waldka, następnie przylatuje do nas news o rzekomym przekazaniu przez Kaczyńskiego Lepperowi DNA dziecka Anety Krawczyk. Doprawdy piękne musi być życie w kraju, w którym głównymi informacjami są tak ważne sprawy.

Chleba nie igrzysk!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

KICIA
  • KICIA
  • 25.03.2012 18:04

Rutkowski dostał wyrok, posiedzi te 2,5 roku. Kto wtedy ich będzie bronił? Cała ta sprawa śmierdzi, czuję, że rodzice są winni...

Komentarz został ukrytyrozwiń
konio
  • konio
  • 24.03.2012 10:01

Jak zwykle Polacy dają się wciągnąć w dziwną "grę",która rozgrywa się pomiędzy prokuraturą,policją i Rutkowskim( i kimś,czymś, jeszcze)Cóż,wystarczy katolickiemu narodowi pokazać "cierpienie i śmierć"a rozum mu odbierze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.