Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

34227 miejsce

Rodzice zamordowanej Weroniki pod dozorem policji

Sąd Rejonowy w Słupsku zastosował 3-miesięczny areszt wobec Jerzego O. Mężczyzna jest podejrzany o to, że ze szczególnym okrucieństwem zabił 7-miesięczną Wiktorię D. Wobec rodziców dziecka sąd orzekł dozór policyjny.

Sąd Rejonowy w Słupsku zastosował 3-miesięczny areszt wobec Jerzego O. Mężczyzna jest podejrzany o to, że w minioną sobotę ze szczególnym okrucieństwem pozbawił życia 7-miesięczną Wiktorię D. Wobec rodziców dziecka, którzy zostawili je pod opieką pijanego Jerzego O. i narazili na niebezpieczeństwo sąd zastosował jedynie dozór policyjny. "Wobec Urszuli S. i Tadeusza D. sąd zastosował jedynie policyjny dozór. Fot. Marcin Kamiński / Fot. Marcin Kamiński

– Sąd nie uwzględnił naszego wniosku o zastosowanie aresztu wobec Urszuli S. i Tadeusza D. – mówi prokurator Dariusz Kloc. – Decyzję sądu przeanalizujemy i zastanowimy się czy składać na nią zażalenie – dodaje.

Przypomnijmy. Do zdarzenia doszło w sobotę, gdy rodzice Wiktorii 34-letnia Urszula S. i jej partner 32-letni Tadeusz D. zostawili dziecko pod opieką 54-letniego Jerzego O. alkoholika z sąsiednich Grapic i pojechali kupić alkohol. Pod ich nieobecność rozegrała się tragedia.

Prokuratura nie wyklucza, że Jerzy O. uderzał dzieckiem o podłogę, ściany lub płaskie powierzchnie mebli. Sekcja zwłok wykazała, że dziecko miało stłuczoną głowę, połamaną czaszkę i kości sklepienia, ma liczne stłuczenia twarzy, złamane żebra i kości ramienia wraz krwiaka przymózgowego. Dziecko miało również obite plecy i wszystkie kończyny. Jerzy O. nie przyznaje się do zarzucanych czynów. W sądzie twierdził, że nie zamordował jej, tylko umarła mu na rękach.

Mężczyźnie, który "opiekował"się Wiktorią grozi kara dożywotniego więzienia. Rodzicom za pozostawienie bez należytej opieki i narażenie na niebezpieczeństwo grozi kara do 5 lat więzienia.Jerzy O., główny podejrzany został wczoraj aresztowany przez sąd na 3 miesiące. Grozi mu dożywocie / Fot. Marcin Kamiński

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pełny profesjonal!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.