Facebook Google+ Twitter

Rodzime kartki świąteczne

Wyłonione w trakcie konkursu rodzime kartki świąteczne ukazały się w wersji drukowanej.

Jare Święto. Jedna z nagrodzonych prac w ramach konkursu "Rodzima kartka świąteczna". / Fot. Klaudia Jankowska. Licencja na warunkach zasad konkursu (wykorzystanie możliwe jedynie w celu informacji o wynikach konkursuWyróżnione kartki, z których część mieliśmy okazję zaprezentować na łamach Wiadomości24, od pewnego czasu dostępne są już w tzw. wersji papierowej, z najnowszym numerem pisma Gniazdo. Zwycięskie projekty trafiły na specjalną wkładkę umożliwiającą ich wycięcie i wysłanie jako tradycyjne karty pocztowe.

Na wkładce znalazł się cykl prac Stanisława Świgonia (reprezentujący cztery najważniejsze słowiańskie świata cykliczne) oraz prace Justyny Osieckiej, Klaudii Jankowskiej, Dominiki Gaczorek i M. Mazurek. Kilka dotąd niepublikowanych grafik zaprezentowano również na tylnej okładce pisma.

Jednocześnie przypominamy, że obecnie trwa podobny konkurs promujący rodzimą kulturę Słowian - tym razem, nad którym patronat kulturalny sprawuje m.in. również serwis Wiadomości24 - na "rodzimą kolędę"... Wszystkich do udziału w nowym konkursie serdecznie zachęcamy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.