Facebook Google+ Twitter

Rodzina Michaela Jacksona przeprowadzi własne śledztwo ws. śmierci artysty

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-06-27 22:47

Członkowie rodziny artysty planują przeprowadzenie własnego dochodzenia w tej sprawie. Nadal nie wiadomo kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb słynnego piosenkarza.

Rodzice i rodzeństwo Michaela Jacksona zebrali się w rodzinnej posiadłości Encino. Naradzają się tam w sprawie dalszego losu trójki dzieci słynnego piosenkarza, debatują też na temat przebiegu uroczystości pogrzebowych.

Znany amerykański działacz, pastor Jesse Jackson twierdzi, że członkowie rodziny mają wiele wątpliwości w sprawie śmierci piosenkarza. Michael pracował z trenerem po trzy godziny dziennie, ćwiczył, tańczył, był na diecie, dobrze się czuł fizycznie. Jesse Jackson twierdzi, że rodzina ma sporo pytań dotyczących roli lekarza, który był ze słynnym piosenkarzem przed śmiercią i próbował go reanimować. - Skąd wziął się ten lekarz. Co robił. Czy podawał mu silne środki przeciwbólowe. Jeśli tak to jakie? - pytał pastor.

Jesse Jackson poinformował, że rodzina Michaela Jacksona już wynajęła adwokatów, którzy będą prowadzić własne dochodzenie. Planują oni również przeprowadzenie niezależnej sekcji zwłok.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.