Facebook Google+ Twitter

Rodzina rozpoznała znalezionego w Tatrach mężczyznę

Pięć dni poszukiwano rodziny mężczyzny, którego znalazł w szałasie pasterskim w Tatrach, patrol leśniczy. Z braku pożywienia jadł sople lodów.

 / Fot. PAP/Grzegorz MomotDziś już wiadomo, że jest to 36-latek z Węgorzewa (woj. warmińsko-mazurskie). Na podstawie zdjęć publikowanych w mediach i po złotym łańcuszku, który miał na szyi, rozpoznała go rodzina. Zgodnie z obowiązującym prawem, przedstawiciele rodziny muszą jeszcze dokonać identyfikacji mężczyzny w szpitalu w Zakopanem.

Jak informuje wp.pl - mężczyznę rozpoznała matka i siostra. Od czerwca 2011 roku miał on być poza granicami Polski. Wtedy powiedział rodzinie, że wyjeżdża za granicę na trzy lata. Byli pewni, że wyjechał. Od czerwca nie był w kontakcie z rodziną. Wcześniej pracował, był zawodowym żołnierzem Wojska Polskiego. Przedstawicielka z warmińsko-mazurskiej policji powiedziała, iż mężczyzna był dwukrotnie na misjach wojskowych za granicą, dlatego rodzina nie zgłaszała jego zaginięcia. Zakończył służbę w wojsku z powodu kłopotów zdrowotnych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

od siebie
  • od siebie
  • 16.02.2012 00:52

Masz już 100% pewność że rodzina rozpoznała osobnika? Nie pisz na prędce głupot za innymi tabloidami i daj na wstrzymanie nim błyśniesz kiedyś równie podobnym pomysłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobry zolnierz skoro nie zamarzl.!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pisałam o tym mężczyźnie link

Dobrze, że znana jest już jego tożsamość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.