Facebook Google+ Twitter

RODZINA XL

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-09 00:04

ZwalczNude.pl zaprasza do udziału w wyjątkowym projekcie, organizowanym przez poradnię dietetyczną MediLife Polska.

Poradnia Dietetyczna MediLife Polska, której ambasadorem jest Zygmunt Chajzer, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim projekcie, kierowanym do rodzin walczących z nadwagą lub otyłością – Rodzina XL.
Celem projektu jest zmniejszenie stopnia otyłości i zmiana zachowań żywieniowych wśród rodzin uczestniczących w konkursie.
Konkurs rozpoczyna się castingiem 13 grudnia 2014 r., a jego koniec planowany jest na 15 kwietnia 2015 roku.
Odbywać się on będzie w 10 miastach Polski (Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Olsztyn, Lublin). Z każdego miasta wybrane zostaną 3 rodziny, które powalczą o zdrową i szczupłą sylwetkę oraz cenne nagrody, m.in. wyjazd do jednego z hoteli SPA w Polsce. Łącznie w konkursie będzie brało udział 90 uczestników i minimum 30 ekspertów z dziedziny zdrowia (dietetyka, kosmetologia, sport).
W każdym mieście rodziny otrzymają swojego opiekuna (dietetyka/lekarza) z wybranych poradni dietetycznych. Opiekun projektu odpowiedzialny będzie za dietę oraz monitorowanie wyników pacjentów. W projekcie bierze również udział 10 specjalistów z dziedziny kosmetologii, którzy poprzez odpowiednie zabiegi dbać będą o kondycję skóry uczestników. Równolegle z dietą uczestnicy będą mieli do swojej dyspozycji ośrodki sportowe, które przez czas trwania konkursu udostępnią swoje obiekty. Nie ma idealnej diety – każdy wymaga indywidualnego podejścia!
Informacje o castingu, zasadach konkursu oraz liście partnerów dostępne są na fanpage’u Rodzina XL (https://www.facebook.com/pages/Rodzina-XL/) oraz na stronie organizatora www.medilife.com.pl.
Odpowiednia dieta, ćwiczenia, masaże, wsparcie oraz zrozumienie przyczyn swojego postępowania i nauka panowania nad nimi dają efekty w postaci zdrowej sylwetki. Ograniczenie jedzenia i zwiększenie aktywności fizycznej – to cały sukces!
ROZPOCZYNAMY PRZYGODĘ Z ODCHUDZANIEM!
(Marlena Dudzic)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.