Facebook Google+ Twitter

Rodzinne atrakcje w warszawskim ZOO. "Bocian Ziggi zostaje na zimę w Polsce"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-16 12:18

18 września bocian Ziggi, maskotka i Ambasador firmy PolskiBus.com zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego na wyjątkowe wydarzenie pod hasłem Bocian Ziggi zostaje na zimę w Polsce.

Bocian / Fot. materiały prasoweGospodarzem tego wyjątkowego spotkania będzie Ziggi, a konwencja pikniku będzie nawiązywała do tematyki bocianów. Happening rozpocznie się o godzinie 11 i będzie trwał do godz. 15.

Podczas niedzielnego spotkania z Ziggim na wszystkie dzieci będzie czekało wiele atrakcyjnych i nawiązujących do tematyki bocianów gier, quizów, zabaw oraz konkurs rysunkowy. Najlepsze prace przygotowane przez maluchy wezmą udział w specjalnej wystawie, którą PolskiBus.com zorganizuje na stacji Metro Wilanowska. Dodatkowo autorzy trzech najlepszych prac zostaną nagrodzeni rocznymi karnetami do ZOO.

Główną atrakcją happeningu będzie wspólne budowanie dużego gniazda dla bociana Ziggiego, który chce zostać na zimę w naszym kraju. Na wszystkich uczestników wydarzenia czekać będą słodycze i małe upominki.

W trakcie spotkania, ok. godz. 13 zostanie również oficjalnie przekazany firmie PolskiBus.com Certyfikat Adopcji Bocianów przez przedstawiciela ZOO i Fundacji PANDA. Od sierpnia br. firma PolskiBus.com wspiera rozwój warszawskiego ZOO. W ramach Akcji Honorowej Adopcji firma objęła opieką bociany, uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Przekazywane środki pomagają w pielęgnacji i ochronie tych pięknych i kochanych przez nas ptaków.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jakieś zdjęcia zwierzaków , by się przydały :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.