Facebook Google+ Twitter

Rodzinne gotowanie w Wola Parku!

Już 11 maja, w sobotnie popołudnie zapraszamy całe rodziny do CH Wola Park na zabawę w gotowanie!

Rodzinne gotowanie w Wola Park / Fot. Wola ParkRodzinne gotowanie to coś więcej niż przyrządzanie posiłków… to emocje towarzyszące odkrywaniu sztuki kulinarnej, zadania rozwijające kreatywność i nauka współdziałania, a przede wszystkim doskonały sposób na spędzenie czasu w gronie najbliższych. Już 11 maja, w sobotnie popołudnie zapraszamy całe rodziny do CH Wola Park na zabawę w gotowanie! Odwiedzający centrum będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach kulinarnych oraz zgłębić wiedzę na temat zdrowego odżywiania i trybu życia, odpowiedniego dla wszystkich członków rodziny.

Rodzinne gotowanie rozpocznie się w CH Wola Park w sobotę 11 maja o godzinie 13:00. Ich gospodynią będzie znana aktorka i prezenterka telewizyjna Anna Nowak-Ibisz. Klienci będą mogli odwiedzić trzy strefy tematyczne: kulinarną, medyczną oraz fitness, w których zaplanowano mnóstwo atrakcji
i konkursów z licznymi nagrodami.

W ramach pierwszej z nich będzie można wziąć udział w warsztatach kulinarnych pod okiem doświadczonych specjalistów z Akademii Kulinarnej Marcina Budynka – jej założyciela, Marcina Budynka, oraz cukiernika Pawła Mieszały. Uczestnicy będą mogli zasięgnąć porad jak przygotować zdrowe koktajle i lekkie sałatki, a także podczas
wspólnej zabawy przygotują naturalny, kolorowy makaron oraz ozdobią muffiny. Przygotowując wielki jadalny obraz, będą mogli przekonać się, że gotowanie to naprawdę sztuka. W strefie kulinarnej odbędą się również pokazy kulinarne najemców CH Wola Park.

Myśląc o rodzinnych posiłkach, należy pamiętać nie tylko o samej przyjemności jedzenia, ale także
o zdrowiu. W strefie medycznej będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji dietetyka oraz pediatry, jak i bezpłatnie zmierzyć ciśnienie tętnicze we krwi czy skład masy ciała.

Po udanym posiłku warto odejść od stołu i wspólnie aktywnie spędzić wolne chwile. W strefie fitness odwiedzający CH Wola Park będą mieć okazję wypróbowania zabaw ruchowych dla dzieci i rodziców, dostępnych na Xbox Kinect.


Patronat nad wydarzeniem objęła „Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo” Odety Moro-Figurskiej .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.